Domů Profil prodejce veru.veru
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Varnsdorf, ČR
  • 87 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (65) 100%
Nadšenci: 95
Aktivita: aktivní
Prodáno: 87
Registrace: 30.9.2011
Město: Varnsdorf
Stát: ČR
Důležitá informace: Vážení zákazníci, můj obchůdek je vzhledem k časové vytíženosti momentálně uzavřen. Žádné objednávky nejsou nyní přijímány. Děkuji za pochopení.

veru.veru

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vážení zákazníci, můj obchůdek je vzhledem k časové vytíženosti momentálně uzavřen. Žádné objednávky nejsou nyní přijímány.
Děkuji za pochopení.Srdečně Vás vítám v mém obchůdku.

 

Ráda bych v něm postupně představila a nabídla výsledky mé rukodělné a výtvarné tvorby.

K různým tvořivým, rukodělným a uměleckým činnostem mám blízký vztah již od dětství. Z této oblasti se volném čase kromě hudby ráda věnuji kresbě a malbě, šití oděvů a různých doplňků a v poslední době zejména  výrobě šperků. Jsem moc ráda za možnost podělit se touto formou o to, co mi přináší radost - bude mi potěšením, pokud si nějaký z mých výtvorů najde cestu až k Vám domů.

Bárka - suchý pastel Madonka - tužka - formát A3 strom - suchý pastel

kelt - žehnajíc krajině - tužka (formát A3) anděl - suchý pastel náděj v noční tmě - tužka (formát A4)

 

V mém obchůdku naleznete zatím zejména ŠPERKY Z POLODRAHOKAMŮ: Různé polodrahokamové minerály mi před časem učarovaly nejen svou krásou, ale i léčivými schopnostmi, které jim jsou připisovány od pradávna, a ke kterým jsou mnozí lidé i dnes vnímaví. Šperk s polodrahokamem tak může člověka nejen zdobit, ale také určitým způsobem podpořit.

 

ametyst - sada šperků tyrkenit - howlit - sada šperků amazonit - sada šperků

lapis lazuli - puzetkové náušničky křišťál - sada šperků karneol - náušnice

 

Při prodeji výrobků z polodrahokamů se mě lidé ptají často na jejich účinky a příslušnost k jejich znamení podle zvěrokruhu:

Ačkoli u každého polodrahokamu uvádím léčivé a posilující účinky, které lze nalézt i v různých publikcích zabývajících se kameny, považuji za nutné zmínit, že žádný kámen neudělá práci na sobě samých za nás. Aplikace drahých kamenů v případě nějakého onemocnění by měly jít ruku v ruce s lékařskou péčí, celkovou očistou organismu a změně postojů, které k onemocnění mohly vést. Léčebné působení kamínků tedy chápejme spíše jako podpůrné.

Také příslušnost kamene k určitým znamením zvěrokruhu by měla být brána spíše orientačně. Není nutné se jí přísně držet. Je možné, že vás přitáhne kamínek, který u vašeho znamení třeba vůbec není zmíněn. Daleko vhodnější je spoléhat se při výběru kamene, či výrobku z něj na své vlastní cítění, které Vám pomůže vybrat, který je pro Vás skutečně vhodný.
_____________

Novinkou jsou pohádkové HANDMADE SUKÉNKY. Všechny jsou ušité z pružného materiálu a tak se dost velikostně přizpůsobí. V pase je guma. Lze nosit s páskem nebo bez něj. Ideální na teplné jarní - letní - podzimní dny.

_____________

S výrobky mě občas najdete také i na různých jarmarcích, řemeslných a místních farmářských trzích:

 

(spolu s "Tvořením od Červenky" na Olomouckém předvánočním Flerjarmarku, 2013)

 

Řemeslné trhy na zámku v Rychnově nad Kněžnou Řemeslné trhy na zámku v Rychnově nad Kněžnou

(historický řemeslný trh na zámku v Rychnově nad Kněžnou, 2012)

 ______________

Při zkoušení mých šperků na trzích se můžete prohlédnout v zrcadlech, zapůjčených z dílny od "Světloslava", jehož výrobky zde na fleru také najdete. :-)

Zrcadla z dílny
_______________

Způsob dopravy
Objednané zboží ZASÍLÁM doporučeně prostřednictvím České pošty po připsání platby na můj bankovní účet. Veškeré zboží vždy řádně balím tak, aby nedošlo k poškození. K výrobkům z polodrahokamů přikládám vždy navíc kartičku s popisem jejich léčivých a posilujících účinků. OSOBNÍ ODBĚR je po předchozí domluvě možný v OLOMOUCI, kde pobývám nyní častěji, než v severních Čechách.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od veru.veru

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--