Domů Profil prodejce Vespula
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Teplice, ČR
  • 1570 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (192) 100%
Nadšenci: 1191
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1570
Registrace: 7.8.2013
Město: Teplice
Stát: ČR

Vespula

/ Prodávající
Novinky
1007398
11.5.2022 Konečně jsem otevřel obchod Recy-Glass, kde najdete zboží výhradně z recyklovaného skla od pivních lahví přes klasické okurkáče až po 5litrové demižony.


Jako tiskař jsem pracoval celý život s papírem.  Protože penze už u mě rozkopla dveře a krmení holubů v parku mi nic neříká, našel jsem si ( abych nezblbnul nudou) nového koníčka - výrobu ručního papíru a tisk na něj. Zdánlivě klidná činnost vhodná i do pozdních dekád tiskařova života. Díky náhodnému internetovému kontaktu s - dnes již přítelem - Markem ( thank you very much, Mark) z Nového Zélandu a jeho nezištným radám jsem od něj zakoupil  Hollander, který je nezbytný pro správnou přípravu masche a užívám si výsad nejvzdálenějšího zákazníka.  No a pak už jenom pár měsíců pokusů a omylů, nežli konečně vyndáte z lisu papír,  který  nemá strukturu kravince a dá se na něj tisknout. Jak to vypadá v praxi můžete vidět v rubrice " Můj kreativní svět ". V mém archivu je mnoho grafik a dobových fotografií z různých tématických okruhů od středověku zhruba do roku 1920. Tyto práce starých mistrů  se snažím zpřístupnit každému, kdo si chce oživit interiér svůj, nebo svých přátel. Ke čtyřem vybraným pátý kus stejného formátu jako bonus zdarma! Bonusy uvádějte mimo obj. v běžné poště!!! A proč právě Vespula ( vosa latinsky)? Zřejmě jako jediná v živočišné říši je schopna, pomocí svých kusadel a slin, vytvořit z buničitých vláken papírovou hmotu, ze které si pak staví svá úžasná hnízda.

Takže vítejte, vybírejte a hlavně....ať se Vám líbí.

 

P.S. Počínaje r. 2015 začínám šetřit naše lesy, takže faktury - jinak ke stažení elektronicky v rámci Fleru - zasílám se zakázkou pouze na vyžádání. Dále jsem začal dělat pořádek v nepřehlednu kategorie "Různé" a celý ten bordel třídím na nově vzniklém profilu PELL-MELL . Tam teď najdete brože, hodiny, omalovánky, záložky, zarámované tisky, pasparty, samolepky, nažehlovačky, hotovou papírovinu pro výrobu papíru, výtvarné potřeby , pytlíky na pečivo, tašky,starožitné klíče v kazetách, látkové tašky  a další.

 

TOPlist

Způsob dopravy
Česká pošta.Cena za poštovné pro jednotlivé formáty obsahuje vyztuženou obálku s kartonovým prokladem ,vlastní dopravné DOPORUČENĚ a pojištění zásilky. Vše pro 1-5 ks za uvedenou cenu, b a l n é n e ú č t u j i . Při nákupu 4 ks bude zásilka z d a r m a doplněna o b o n u s o v ý k u s ( podle vašeho výběru, neuvádět do obj., sdělit vnitřní poštou) do velikosti použité obálky.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Vespula

Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--