Profil uživatele
veverka04
Prodávající
Nový Jičín
Registrace: 11.7.2010

Ahoj všem,

jmenuji se Ina, je mi 36let a mimo přírody, zvířat, hudby a čtení, mě baví "tvořit" :-) Odmalička jsem kreslila, modelovala, fotografovala apod. Také jsem absolvovala jedenáctiletý výtvarný obor na ZUŠ.

Jednou jsem objevila techniku crackle mosaic a jelikož mě sklo a jeho barvy vždycky fascinovalo, stala se tato tvorba také mou "terapií" :-) Protože mám dost náročné zaměstnání, je pro mne toto tvoření účinnou relaxací a pomáhá mi odbourat stres.

No a protože má rodina a okolí už bylo zásobeno mými výtvory, rozhodla jsem se další nabízet přes Fler. Bohužel nemám tolik času kolik bych chtěla a tak můj obchůdek nebude tak vydatně zásoben, ale doufám, že mé ojedinělé výtvory také potěší :-)

Z výše popsaných důvodů jsem se rozhodla, že už nebudu vyrábět na zakázku. Zjistila jsem totiž, že je pro mě momentálně dost těžké dodržet stanovené termíny, takže se pak z relaxace stává spíš stres a nucení. Toho se chci vyvarovat :-) Děkuji za pochopení.

Způsob dopravy
Zboží bude zabaleno do bublinkové folie a kartonové krabičky tak, aby dorazilo bez úhony. Balíček zašlu doporučeně (Česká pošta) po uhrazení platby na můj účet.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím