Profil uživatele
Vevu
Prodávající
Praha
Registrace: 27.9.2008

Vítám Vás ve svém obchůdku!

Co bych o sobě řekla? Studuji sociologii na VŠ a mou velikou záchranou před hektickým životem a také jendím ze zdrojů dobré nálady je tvoření všeho druhu. Od malby a kresby, přes batikování a dekoraci látek až ke keramice, výrobě šperků a broží z rouna, korálků a křišťálové pryskyřice...

Ráda bych ve svém obchůdku upozornila na sloní rodinku. Jelikož sloni prý nosí štěstí (u mě fungují 100 %),  mají tu sídlo právě oni.

Veškeré plstěné šperky a další doplňky jsou tvořené suchou i mokrou technikou z úžasné vlny merino nebo novozélandské shetlandské vlny od paní Júlie-Otýlie.

Nakonec musím podotknout, že Fler mi dal první příležitost k tomu, abych netvořila jen pro sebe a pro známé, ale i pro ostatní, za což mu velice děkuji!

Způsob dopravy
Zboží doručuji Českou poštou, doporučeně, v bublinkových obálkách nebo normálních obálkách, podle toho, jak moc je zasílaná věc křehká či objemná. Určitě se můžeme dohodnout na osobním předání, dle toho, jak nám to bude oběma vyhovovat. Zboží mohu odeslat i na Slovensko apod., zde však musíte počítat se zvýšeným poštovným.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím