Bude-li Vaše objednávka obsahovat alespoň dvě položky a její celková hodnota bez poštovného bude víc jak 800,- Kč neplatíte poštovné,u objednávky nad 1500 Kč neplatíte poštovné a ještě obdržíte malý dárek.
Profil uživatele
VHšperk
Prodávající
Dvůr Králové nad Labem
Registrace: 5.11.2009

Milé návštěvnice a návštěvníci přeji Vám hezký den

 Vítejte v mé virtuální galerii

Jmenuji se Vlastimil Hájek,pocházím z malého malebného městečka v Jizerských horách, kde výrobu skla,korálků a šperků různých tvarů a barev,bylo ještě v nedávné době možno potkat v každé druhé chalupě. Nyní svoji tvůrčí činnost rozvíjím v konečně vlastním ateliéru ve Dvoře Králové N/L, jako už čtvrtá generace naší rodiny,v níž má výroba šperků a skla hluboké kořeny. Sám se výrobě šperků věnuji již 15 let z čehož zhruba 10 let na plný úvazek.

 Pro realizaci svých nápadů používám poměrně širokou škálu různých materiálů, ale nejraději mám měď,první z řady ušlechtilých kovů,nádherně se s ní pracuje a dobře opatinovaná vypadá absolutně úžasně. Dalšími materiály s nimiž se můžete setkat v mé tvorbě jsou: sklo,smalt 850 C,polodrahokamy,perly,perleť,nerez ocel,mosaz,bronz, cín,kost a nově též UV gel. V podstatě zastávám názor,že není materiál pro šperk,jenž by se nedal použít pro jeho výrobu,ať v méně či více nositelné formě. 

Jen prosím zákazníky hledající malý drobný kousek o prominutí,u mě ho prosím nehledejte, neb holduji větším rozměrům,což se výrazně v mé tvorbě odráží. Doufám že budete s mojí prací spokojeni a budete se vracet na mé stránky pro další kousky, nebo jen tak pro potěchu oka. 

Též je mne možno zastihnout na řemeslných jarmarcích po celé ČR,nebo nakoupit v řadě galerií a obchůdků s nimiž spolupracuji.

S přáním hezkého dne Vlasta

 

image image

image image image

image image

image image image

Způsob dopravy
Šperky zasílám poštou v nárazuvzdorném obalu,doporučeně po oznámení o úhradě na můj účet.Servis i případné vrácení zboží je po domluvě možný.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.