Menu
--
Domů Profil prodejce Viageo
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 9 hodin.
  • Čelákovice, ČR
  • 121 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (42) 100%
Nadšenci: 150
Aktivita: aktivní
Prodáno: 121
Registrace: 26.9.2010
Město: Čelákovice
Stát: ČR

Viageo

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte na mém profilu na Fleru.
Jsem kluk, kterého baví práce se dřevem. Vytvářím především tradiční české lidové betlémy a intarzie z masivního dřeva. Mám připravenu spoustu nových nápadů a věřím, že se Vám snad budou líbit. Sledujte proto můj obchůdek, ať Vám nic neuteče. Úsměv

Děkuji za Váš zájem a za návštěvu a za podporu mého snažení těm, kteří u mě nakoupili nebo nakoupí.
Pokud si nevyberete z dostupné nabídky, není problém vyrobit znovu cokoliv z již prodaných věcí nebo i něco speciálního podle Vašich představ a přání.

Upozornění : betlémy a většinu intarzií nemám skladem a vyrábím je až na základě objednávky. V předvánočním období se práce hromadí a pokud tedy chcete mít svůj betlém o Vánocích doma, objednávejte s dostatečným předstihem. Objednávkám na poslední chvíli už bohužel nebude možné vyhovět. Je to každoročně se opakující situace, proto na to raději upozorňuji. Doba odeslání je pouze orientační, záleží vždy na situaci a kolik už mam přijmutých objednávek, o pravděpodobné době odeslání vás budu informovat po přijmutí objednávky, ale snažim se dodržet časy, které jsou uvedeny u jednotlivých výrobků.

Jeden z mých oblíbených betlémů

Způsob dopravy
Českou poštou, vždy důkladně a pečlivě zabaleno tak, aby se nic nemohlo cestou poškodit.Zboží posílám jedině přes platbu předem na účet nebo osobní převzetí.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Viageo

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím