Domů Profil prodejce Vignette
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Praha 5- Hlubočepy, ČR
  • 140 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (31) 100%
Nadšenci: 96
Aktivita: aktivní
Prodáno: 140
Registrace: 4.1.2009
Město: Praha 5- Hlubočepy
Stát: ČR

Vignette

/ Prodávající
Novinky
8734
23.2.2011 přijímám objednávky na placky (a také magnety) na přání! je možné vyrobit téměř vše, co vás jen napadne :) navíc nově jak ve velikosti 25 mm, tak také 37 mm ;)

Kdo jsem / Co jsem:
Člověk / Žížala (podle nálady :-))A taky, už od malička...... zneuznaný umělec :-)Zcela neprávem, samozřejmě! ;-)

Proč byste se mě měli bát: Svůj embryonální vývoj jsem prodělala v Bohnicích (sice ne přímo v léčebně, ale ono asi i přes ty zdi ke mně něco prosáklo :-)) a narodila se jako skoro- čarodějnice (29.4.). Navíc svátek mám 13., což je někdy pátek... ]:->

Činnost: Nejraději žádná, ovšem občas, za mimořádných okolností, se pokouším zkrotit svou lenost a dělat něco pro to, abych letos konečně dodělala školu (na UK studuji už čtvrtým rokem estetiku), případně se dostala někam (jinam) na navazující studium...

Koníčky: Jakákoli kreativní činnost, knížky, filmy, focení, swing (za těch pár měsíců jsem si už stihla vypěstovat slušnou závislost :)), hudba, cestování a snění o věcech příštích :o)

Motto: TVOŘIT, NEBO BOŘIT! (Ladislav Rychman)

Mám slabost pro: Animáky, všechno šílené a originální (případně šíleně originální)... jsem zkrátka pro každou špatnost :o)

Kde mě najdete: Nejčastěji v Praze, kde se, po osmileté odluce, snažím zabydlet v jednom malinkém barrandovském bytečku a zahájit tak svůj samostatný dospělý život :), méně často v Plzni... A nebo na jednom nejmenovaném diskuzním serveru, kterému vděčím za mnohé- například za svou žížalí existenci : )

Nejbližší (víceméně kreativní) plány a sny: Ráda bych, aby se vám v mém virtuálním krámku líbilo a rádi jste se sem vraceli :)

Potřebovala bych dozařídit ještě pár nezbytností do bytu, jako například koberec (už mám!), lustr, větší postel (mám!), funkční lívanečník :-) a podobně, takže předem děkuji za vaše příspěvky na ně ;-)

Po deseti letech jsem se znova vrhla na keramiku a hrozně ráda bych se to naučila pořádně

Láká mě vyzkoušet si co nejvíce nových technik... modelováním z fima počínaje a smaltováním konče- tak snad to všechno nějak postupně vyjde

K Vánocům jsem dostala vytoužený lis na placky, takže plackuju o sto šest :-))

A k posledním narozeninám jsem si pořídila vytouženou zrcadlovku (byla to láska na první stisknutí spouště), takže se rozhodně mám co učit :)

Bez čeho bych nepřežila: Například bez mých obrazových občasníků, internetu, karlovarského festivalu, swingu a swingařů, věrných přítelkyň, svých dvou veverek a nově i malého ještěrátka, vtipných blbůstek a suvenýrů z cest, co si v jednom kuse tahám domů.... prostě věcí, co mám ráda :)

A pamatujte, dámy:

Smějící se

Způsob dopravy
Zboží odesílám doporučeně (do druhého pracovního dne od přijetí platby) Českou poštou v bublinkové obálce- samozřejmě také záleží na hmotnosti a křehkosti šperků. V případě zájmu se můžeme domluvit i na osobním předání (v tom případě nebudete platit poštovné)- nejčastěji mě můžete zastihnout v Praze, ale o některých víkendech i v Plzni :). Poštovné do zahraničí uvádím 100 Kč, ale záleží na dohodě.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Vignette

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--