Domů Profil prodejce Vika Mayzel Jewelry
  • aktivní prodejce od r. 2015
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Praha 2, ČR
  • 288 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (84) 100%
Nadšenci: 640
Aktivita: aktivní
Prodáno: 288
Registrace: 12.12.2015
Město: Praha 2
Stát: ČR

Vika Mayzel Jewelry

/ Prodávající
Novinky
1027871
15.10.2022 Sleva až 20% na vybrané náušnice ♡
Akce plati do 31.10.2022

 


Z dětských let jsem se věnovala uměleckému směru. Od svých 7 let jsem navštěvovala malířskou studii, a po maturitě jsem se věnovala malovaní a kreslení profesionálně. Když jsem se přestěhovala do Izraele, uvědomila jsem si, že bych chtěla dělat něco víc hmatatelného, zkusit a poznat nové materiály, jejich a tímto i své možností. Proto jsem rozhodla, že obor design šperků nejvíce odpovídá této představě a přihlásila jsem se na vysokou školu designu Shenkar v Tel Avivu, kde jsem absolvovala obor design šperku. Výuka probíhala formou atelieru, kde jsem získala praktické zkušeností v práci nejen z kovem ale i s celou řadou jiných materiálů jako např. plast, sklo, keramika, dřevo. Kromě atelieru jsme měli i vybavené počítačové učebny kde probíhala výuka moderních přístupů jako 3D modelovaní a tisk. 

Za sebou mám několik výstav v Izraeli, Nizozemsku, Rumunsku atd. V záři 2015 ze svoji diplomovou prací jsem zúčastnila se London Design Festival.

Dnes mám svůj atelier v centru Prahy, a vytvářím tam svoje šperky sama od návrhu až po konečnou realizaci.

Nejvíc zábavnější pro mě je proces návrhu nových kousků. Je to proces hledaní něčeho nového, zapojovaní různých smyslů a zdrojů inspirace. V neposlední řadě to vytváří tlak a motivaci se posunout i po technické stránce. 

Moje výrobky kombinuji v sobě geometrii linii, asymetrické tvary a různorodé textury kovů. Šperky jsou plné zajímavých detailů a čistých lini, které představují dialog mezi světem umění a šperkem.

       

Mám svůj atelier v centru Prahy v ulici Vinohradska, kam zákaznici chodí a jsou vždycky vítaní prohlédnout, jak šperky vznikají nebo prodiskutovat individuální úpravu. V neposlední řadě spolupracuji z několika galerií v Praze, kde jsem zastoupena.

Doručení: Zboží zasílám prostřednictvím České pošty nebo Zasilkovny.

Na puncovním úřadě jsem registrována a všechny moje šperky  jsou řádně označeny výrobní značkou, státní puncovní značkou(nad 3g vahy), či ryzostní značkou.

 

Způsob dopravy
Česká pošta- doporučené psaní, Zasilkovna
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Vika Mayzel Jewelry

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--