Domů Profil prodejce Vika Mayzel Jewelry
  • aktivní prodejce od r. 2015
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Praha 2, ČR
  • 264 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (76) 100%
Nadšenci: 590
Aktivita: aktivní
Prodáno: 264
Registrace: 12.12.2015
Město: Praha 2
Stát: ČR

Vika Mayzel Jewelry

/ Prodávající
Novinky
1027871
15.10.2022 Sleva až 20% na vybrané náušnice ♡
Akce plati do 31.10.2022

 


Z dětských let jsem se věnovala uměleckému směru. Od svých 7 let jsem navštěvovala malířskou studii, a po maturitě jsem se věnovala malovaní a kreslení profesionálně. Když jsem se přestěhovala do Izraele, uvědomila jsem si, že bych chtěla dělat něco víc hmatatelného, zkusit a poznat nové materiály, jejich a tímto i své možností. Proto jsem rozhodla, že obor design šperků nejvíce odpovídá této představě a přihlásila jsem se na vysokou školu designu Shenkar v Tel Avivu, kde jsem absolvovala obor design šperku. Výuka probíhala formou atelieru, kde jsem získala praktické zkušeností v práci nejen z kovem ale i s celou řadou jiných materiálů jako např. plast, sklo, keramika, dřevo. Kromě atelieru jsme měli i vybavené počítačové učebny kde probíhala výuka moderních přístupů jako 3D modelovaní a tisk. 

Za sebou mám několik výstav v Izraeli, Nizozemsku, Rumunsku atd. V záři 2015 ze svoji diplomovou prací jsem zúčastnila se London Design Festival.

Dnes mám svůj atelier v centru Prahy, a vytvářím tam svoje šperky sama od návrhu až po konečnou realizaci.

Nejvíc zábavnější pro mě je proces návrhu nových kousků. Je to proces hledaní něčeho nového, zapojovaní různých smyslů a zdrojů inspirace. V neposlední řadě to vytváří tlak a motivaci se posunout i po technické stránce. 

Moje výrobky kombinuji v sobě geometrii linii, asymetrické tvary a různorodé textury kovů. Šperky jsou plné zajímavých detailů a čistých lini, které představují dialog mezi světem umění a šperkem.

       

Mám svůj atelier v centru Prahy v ulici Vinohradska, kam zákaznici chodí a jsou vždycky vítaní prohlédnout, jak šperky vznikají nebo prodiskutovat individuální úpravu. V neposlední řadě spolupracuji z několika galerií v Praze, kde jsem zastoupena.

Doručení: Zboží zasílám prostřednictvím České pošty nebo Zasilkovny.

Na puncovním úřadě jsem registrována a všechny moje šperky  jsou řádně označeny výrobní značkou, státní puncovní značkou(nad 3g vahy), či ryzostní značkou.

 

Způsob dopravy
Česká pošta- doporučené psaní, Zasilkovna
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Vika Mayzel Jewelry

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--