Tak a jsme zase zpět! Přihozeno pár nových věcí :)
Profil uživatele
vintageous
Prodávající
Plumlov
Registrace: 19.2.2012

 

Vítáme Vás ve světě VINTAGEOUS ...

Co je vintageous? Vintageous je značka, kterou zaštiťuje hned několik lidí tzv. sběratelů. Skříně a harmárky nám praskají ve švech, nejsme ochotni cokoliv vyhazovat, tak jsme se rozhodli je poslat dál. (Prodáváme tedy poklady ze svého osobního vlastnictví). Doufáme, že tu najdete věci, které vám přinesou radost a budete je maximálně využívat.

Co tu najdu? spoustu stylových věcí s historií, zajímavé šperky, bižuterii, šátky a hlavně dámské oblečení. Zboží je rozděleno do několika kategorií. Najdete tu věci už od 22 Kč. Tak neváhejte a ulovte si svůj zajímavý kousek!

Bude mi oblečení sedět? to zaručit rozhodně nemůžeme, ale budeme jedině rádi, když nám napíšete o bližší informace ohledně rozměrů a my Vám je samozřejmě mile rádi zašleme. Pokud budete chtít zboží vrátit z důvodu předem neoznámené vady, veškeré náklady na vrácení hradíme my. Pokud budete chtít zboží vrátit z důvodů nevyhovujícího zboží, zaplatíte veškeré náklady na přepravu + 10% z dané částky.

Je možný osobní odběr nebo přezkoušení věcí? Ano, obě varianty jsou možné. Ovšem pouze v Olomouci nebo v Prostějově a Brně. V Olomouci je to podmíněno částkou 400 Kč.

Jak zboží zasíláte? Zboží zasíláme zabalené v ochranné fólii a papírové obálce... nápomocnou je nám i spolehlivá Česká pošta- to vše za 50 Kč (V případě většího odběru nebo objemnějšího balíku se cena navýší maximálně o 30 Kč. V případě přepravy porcelánu a dalších křehkých věcí se přičítá částka 25 Kč za ,,křehké,, zboží

Zboží odesíláme 1x do týdne - pátek (pokud potřebujete zboží zaslat dříve, uveďte tuto informaci do zprávy k objednávce)

! Ke každé objednávce nad 100 Kč DÁREČEK ZDARMA !

Zajímavé šperky najdete na www.fler.cz/ballon a www.fler.cz/sunenka

 

A nyní Vás zveme na procházku vintage světem...

Tady se to všechno plánuje a vymýšlí.

Tady se to zase všechno skladuje.

A tady už jsou naše poctivě nasbírané obrázky. Ten největší ještě vyšívala má prababička a ostatní mají také zajímavou historii.


Detail obrázků.

 

Doufáme, že Vám u nás líbilo a budete se k nám vracet!Šlápnul vedle

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím