Domů Profil prodejce Viola
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 10 hodin.
  • .Slaný, ČR
  • 319 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (88) 100%
Nadšenci: 645
Aktivita: aktivní
Prodáno: 319
Registrace: 19.5.2008
Město: .Slaný
Stát: ČR

Viola

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

PíÁr - aktivity okurkové sezónyBrečí smíchy

Viola Benešová, těší mne! Dělám na co mám chuť...tak dobře, tak dobře... dělám na co mám chuť,  protože to dělám od narození, narodila jsem se mezi barvami.

Prst jsem vložila i na profil Lev v zimě............. ale jen jeden. Ve Lvovi se věnujeme plastům a dřevu. Ukázka je zde:

 

 

NOVINKA!!!!!

V Praktické ženě číslo 6/2012 mám návod na lustr:

Vymyslela jsem si novou obchodní značku, řekněte, něsedí to ? :o)))

viola.b......začala jsem sázet na tento profil novou počítačovou grafiku!!!

Vždycky jsem měla svoje vlastní oleje. Vždycky se nade mnou stálo s rákoskou za zády. Taky jsme doma zpívali dětskou operu :o)))

 

a musela jsem zpívat ve sboru " My mladí všeho světa ", než mě vyhodili :o))), dělat výkresy polovině třídy, od tří let sedět vzadu v lavici a nebo se potulovat v plenéru na tátových kurzech kreslení , když mě měl hlídat. Jednou jsem strčila hlavu do betonového mostu a pozorovala řeku, hodinu pak trvalo účastníkům, než mi ji vykroutili zpátky. Doma pak nechápali, proč mám odřené uši a ne třeba kolena. V první třídě, když se nás paní učitelka ptala, čím bychom chtěli být, všechny holčičky chtěly být paní učitelky a nebo paní doktorky a já? Já jsem chtěla být malířkou, nebo operní pěvkyní................................... no prosím a dalo to práci, ale dělám přesně, to co jsem vždycky chtěla............ kreslím si a zpívám, jen tak, jak se mi zrovna chce.................................tak akorát

...........taky šiju, dělám rekvizity, kostýmy, bižuterii, paravány, no prostě kdeco

.

Jojo , zjistila jsem, že se tu chce, aby člověk řekl, že má výtvarnou školu, aby bylo lze ho považovat za borce. No jo - mám ji :o))))))))))

Aha  - výstavy, tak ob rok, dnes už vím, možná 2011 Jindřichův Hradec a 2013 Velvary :o)). Ocenění... tak já si vzpomenu :o))))  tak třeba 1984, 1985, 1986, 1987, 1988 po dvou zlatých medailích na veletrhu spotřebního zboží :o))))))))). Napsalo se toho spousta, třeba v časopise Odívání... no nesmějte se, náhodou to byl jeden ze dvou módních časopisů, za doby temna :o))) , aha tuhle jsem byla v televizi, asi tak před týdnem :o)))))). Nebo v časopise Glanc? Čtete to někdo ?........... Jak vidíte, postupovala jsem podle návodu, jak vyplnit profil, ale uznejte, kdo si to má všechno pamatovat :o)))) .Taky si to všechno vyfotím, ořežu a vložím a to vše s vlastními normálními (nebo ne?) modelkami a modely, s kterými jsme si založili vlastní modelingovou agentůru ŽALUD :o)))). V sobotu jedeme fotit  do Vídně šílené pokrývky hlavy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Možná ten profil někdy přepíšu, když se mi bude chtít................. ale zatím si dělám, na co mám chuť!!!!!!!!!!!!!!!

 

Způsob dopravy
Poštovné zahrnuje důkladné balení - smršťovací a bublinkové folie a obálky.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Viola

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--