Domů Profil prodejce Vit.Lu design
  • aktivní prodejce od r. 2022
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Kopřivnice, ČR
  • 5 prodaných kusů
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 2
Aktivita: aktivní
Prodáno: 5
Registrace: 29.7.2022
Město: Kopřivnice
Stát: ČR

Vit.Lu design

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítáme Vás na stránkách našeho obchodu Vit.Lu design.

Název vznikl spojením našich jmen Vít a Lucie, máme ještě třetího člena týmu,naší dceru Maki, ta plní především pozici kontrolora kvality.  Ať uděláme co uděláma vždycky se jí povede ukořistit každý kousek na kterém pracujeme a pořádně prověřit jeho odolnost. Naposledy nám ukázala zranitelnost nosu na dřevěných figurkách, je jedno z jakého je materiálu, pokud je příliš velký jde ukousnout, tak jsem musel nosy celkově přehodnotit a vymyslet jinak.

Víťa: Se dřevem jsem začal pracovat už jako malý klučina u dědy na zahradě. Začalo to klasicky řezáním dřeva ve dvou, potom mi byla dána větší důvěra a mohl jsem už řezat dřevo sám, potom štípat, pak přišla na řadu výroba mého prvního praku a luku. Postupem času množství věcí co šlo vyrobit vlastníma rukama příbývalo. Na zahradě nebyla elektřina, takže vše jen hezky ručně za pomocí pilek, seker, nožů a dlát. To mi zůstalo do dnes, v mé dílně je na elektřinu pouze vrtačka a ruční bruska, na vše ostatní mi stačí pouze léty prověřené ruční nástroje, jen je třeba je udržovat pořádně ostré.

Požívám pouze dřevo z České republiky, přírodní, bez chemického ošetřování. Zatím necítím potřebu shánět dřevo na druhé stráně planety, nechat ho chemicky ošetřit a přivézt k nám.

Lucie: Od malička umělecky nadaná, ať už šlo o malování, výrobky z papíru (origami), vyřezávání do dýní a zeleniny, keramika a mnoho dalšího. Poslední dobou jí pohltilo výrábět náramky z korálků, ruzné náušnice, přívěšky a ozdoby. Maluje také všechny dřevěné figurky a postavičky.

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasíláme ihned po potvrzení platby, není li u konkrétní položky uvedeno jinak. Využíváme přednostně zásilkovnu a pro větší balíky českou poštu.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Vit.Lu design

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--