Profil uživatele
VítekŠ
Prodávající
Praha 9-Satalice
Registrace: 4.9.2009

Řezbářství - Řezbářsky zdobený nábytek, Betlémy, rámečky, loutky, veškeré řezbářské práce na zakázku...

Výroba originálních dýmek - Fantasy dýmky, vyřezávané dýmky, dýmky s věnováním na přání, dýmky elegantních tvarů, dýmky na zakázku přesně podle Vašich představ.

Vyřezávané křížky - Jedinečné vyřezávané křížky z nejrůznějších ovocných stromů, v nejrůznějších kombinacích dřevin.

Kresba ilustrací, portrétů a karikatur - Kresba portrétů podle Vašich fotografií na přání. Ilustrace podle Vašich představ. Karikatury podle fotografie. Standardně je kresba zhotovena na čtvrtku velikosti A4 (změna možná). V případě zájmu mi pište prostřednictvím Fler pošty.                                 Od svých dětských let obdivuji krásu dřeva (v jakékoliv formě; od košatého stromu, přes hezký nábytek, až po rozevlátá roucha světců vyřezaných do dřeva v kostelích) a lidi, kteří umí se zručností s touto krásou pracovat. Proto jsem se vydal na cestu řezbáře a kráčím po ní do dnes.
Vyrábím jak věci užitkové, tak věci estetické. Dřevěné plastiky a figury, řezbářsky zdobený nábytek, loutky, Betlémy, zdobné rámy,...

Jelikož jsem si také velmi oblíbil voňavý dým z dýmkového tabáku a dýmka pro mě má své nenapodobitelné kouzlo, začal jsem vyrábět také ručně dělané dýmky. Již dlouho je vyrábím nejen pro sebe, ale i pro ostatní nadšence "modrého kouře", kteří by rádi měli svoji jedinečnou dýmku, co bude přesně podle jejich představ a o které by se dalo říct, že "Tahle dýmka je jediná na světě"!

 

Vzdělání:
Vyšší odborná škola uměleckoprůmyslová a střední uměleckoprůmyslová škola v Praze
Vystudované obory:
SUPŠ - Umělecké řezbářství a tvarování dřeva
VOŠUP - Řezbářství a restaurování dřeva


Způsob dopravy
Česká pošta,baleno do kartonové krabice a bublinkové folie či obálky. U všech prací možnost osobního odběru.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
462550
27.12.2015 Vážené zákaznice, Vážení zákazníci. Dovoluji si Vám po delší odmlce představit tři zbrusu nové, luxusní a ručně vyráběné dýmky. Nyní s velkou slevou až do konce ledna!!
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím