Profil uživatele
Vlasové doplňky Aný
Prodávající
Sokolov
Registrace: 9.12.2017

Milé zákaznice,

v první polovině dubna očekávám příchod na svět druhé dcery. Nechci obchůdek dočasně uzavírat, ale bude záležet, jak mi mé dvě princezny nechají prostor k tvoření. Proto tedy prosím o shovívavost a pochopení. Dodací lhůty budu konzultovat vždy individuálně.

Přeji krásné jaro a budu se těšit na objednávky.

Lucka + Anežka + Adélka 

 

 

Vážení zákazníci,

Vítám Vás na svém profilu, kde naleznete ručně vyráběné vlasové doplňky pro miminka a holčičky, jako jsou čelenky, spony a gumičky. Velkou inspirací je pro mě moje malá dcera Anežka, proto i název "Vlasové doplňky Aný".

Veškeré produkty jsou vyráběny ručně. Zastávám názor, že v jednoduchosti je krása. U malých děti to platí dvojnásob, ty jsou krásné samy o sobě, proto jsou květy drobnější a barevně střízlivé. Vlasové doplňky jsou vhodné na slavnostní příležitosti, jako jsou křtiny, vítání občánků, narozeniny či vánoce, ale hodí se i k běžnému nošení. Fenoménem dnešní doby jsou profesionální snímky od fotografů, proto neváhejte pořídit svým dětem originální vlasový doplněk, budete mít překrásnou vzpomínku na celý život.

Budu velmi ráda, když Vás zaujmou mé doplňky do vlasů pro miminka a malé slečny. Pokud máte zájem o jiný tvar či barvenou kombinaci, neváhejte mě kontaktovat, velmi ráda Vám vyhovím 

 image

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Výrobky zasílám prostřednictvím České pošty především jako doporučený dopis. Toto neplatí pro plastové čelenky, kde by se mohly květiny poškodit, proto tento výrobek je zasílán jako doporučený balík a poštovné je o něco vyšší. Objednávky jsou vždy pečlivě zabaleny do bublinkové folie, resp. krabičky. Balíčky odesílám do 2 pracovních dnů od přijetí platby na účet.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky se řídí platnou legislativou České republiky. Mojí snahou jsou maximálně spokojení zákazníci, proto pokud Vám zboží nevyhovuje, je nepoužité a nešpokozené, ráda ho vezmu zpět či vyměním, vše na základě dohody. 

Upozornění: Prosím, berte na vědomí, že veškeré výrobky u prodejce Vlasové doplňky Aný jsou pouze dekorativní, nejsou určené jako hračka pro děti, nejsou určené pro styk s potravinami, s nápoji, s kosmetikou nebo s léčivy. 

Barevnost zboží se může částečně odlišovat v závislosti na použitém typu a kalibraci monitorů.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
774842
22.12.2018 Kouzelné Vánoce a mnoho krásných chvil strávených s přáteli a s rodinou. Velmi děkuji za přízeň v roce 2018 a budu se těšit na krásné objednávky v příštím roce. Vlasové doplňky Aný
Zboží
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím