Domů Profil prodejce Vlna za vlnou
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 11 hodin.
  • Vlašim, ČR
  • 2617 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (334) 100%
Nadšenci: 847
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2617
Registrace: 3.10.2012
Město: Vlašim
Stát: ČR

Vlna za vlnou

/ Prodávající
Novinky
828716
5.9.2019 Školní rok začal, vybavte se materiály ke tvoření. SLEVA 30 % na vše i na už zlevněné kousky! Stačí vložit kod AQA-CD2-YZC a sleva je vaše! Do konce měsíce září. :)

Tvůrčí dílna, kde se spřádají a splétají představy do klubíček a hřejivých věciček, je také plná rozmanitých přírodních vláken pro vaše šikovné ruce.


Vlna českých oveček i těch za oceánem, vlákna koz – mohér i převzácný kašmír, rouno velbloudů z mongolských stepí, hladké vlákno peruánských lam, lesk přírodního hedvábí i prostá krása lnu.

Dílnička je rozdělena vpůli, neboť přadlenky – máma a dcera – bydlí každá v jiném kraji. Výrobky k vám tedy mohou doputovat z Jesenicka či z kraje blanických rytířů.


... kolik kvítků má len?
... kdy se vylíhne motýl z hedvábného kokonu?
... a o čem sní ovečky v ranní mlze?

Poděkujme přírodě za tu krásu, kterou si od ní bereme.

Hedvika a Boženka

 

O přízích

Milujeme objemná přadýnka! Když příze přetéká z dlaní a klubíčka jsou jak měkké hebké polštáře. V naší nabídce proto najdete i vyšší gramáže přadýnek než je obvyklé, ale také menší pro vaše "malé projekty".
U novějších přízí - pro lepší představu o jejich síle - přidáváme vždy na jednu z fotografií jehlici 5 nebo10 mm. Nejde o doporučenou velikost jehlic, nýbrž o srovnání velikostí.
U každého výrobku uvádíme také jméno autorky, aby jste věděli, zda ho pro vás vytvořila Hedvika nebo Boženka.

 

O materiálech

Rádi tvoříme jak z vlny českých oveček, tak i s exotických přírodních vláken. Snažíme se nabídnout širokou škálu materiálů a obohatit nabídku na českém trhu o méně obvyklá přírodní vlákna. V naší nabídce můžete nalézt: australská, novozélandská, jihoamerická i evropská merina, mohér, kašmír, velbloudí a jačí vlnu, alpaku, angoru i hedvábí; z rostlinných vláken pak bambus, tradiční len a konopí, dále sójové, banánové a kukuřičné vlákno, egyptskou bavlnu a další speciality.
Focení materiálů vždy trochu zaostává za nabídkou. Pokud v našem obchůdku nenaleznete některý z výše zmíněných materiálů, neváhejte a dotažte se vnitřní poštou. :-)

 

Nejoddanější člen našeho týmu – tester jemnosti přízí, Eliášek:

Nejoddanější člen našeho týmu – tester jemnosti přízí, Eliášek

Způsob dopravy
Vše je pečlivě baleno v celofánových sáčcích či papíru a odesíláno v kartonové krabici nebo bublinkové obálce prostřednictvím Zásilkovny (53 Kč) či České pošty (99 Kč).
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Vlna za vlnou

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--