Profil uživatele
Vlněný koutek
Prodávající
Žatec
Registrace: 24.4.2016
Milí zákazníci,
ponořte se do spleti sytých barev a nechte se unášet na vlně tvořivosti...

Nádherné - ručně barvené - česance Malabrigo z ultra jemného merina uruguayských ovcí jsou vhodné jak pro ruční předení, tak suché i mokré plstění.

Neuvěřitelně syté barvy a hebká vlákna umocní vaši radost z tvoření. :-)
 
Vlněný koutek je tu pro vás ;-)
 
 
 
Způsob dopravy
Zboží zasílám (při platbě převodem) prostřednictvím České pošty jako "doporučený" či "cenný balík" (případně "balík do ruky"), a to v ochranné obálce či poštovním kartonu. Na Slovensko zasílám prostřednictvím Slovenské pošty či slovenského kurýra.
Obchodní podmínky

Obchodní a reklamační podmínky se řídí příslušnými právními předpisy platnými na území České republiky.

Odstoupit od smlouvy může dle ustanovení § 1829 zákona č. 89/2012Sb., občanský zákoník v platném znění, nakupující bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží musí vrátit nepoškozené (ve stavu, v jakém ho převzal). 

Uhrazená částka za objednané zboží (vč. poštovného) bude nakupujícímu vrácena do 14 dnů od odstoupení od smluvního vztahu. Podmínkou je (§1832, odst. 4) vrácení zboží prodávajícímu.

V souladu s § 1820, odst. 1, písm. g) v případě odstoupení od smlouvy nese spotřebitel náklady spojené s navrácením zboží.

Ochrana Vašich osobních dat

Vaše data sdělena při objednávkách zboží jsou považována za důvěrná a nebudou poskytnuta třetí osobě s výjimkou partnerů zajištujících platební styk a doručení zboží. 

Využíváním služeb tohoto elektronického obchodu udělujete souhlas ke shromažďování svých osobních dat. Máte právo požádat kdykoliv o vymazání svých osobních údajů z databáze obchodu.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
748331
15.9.2018 Několik podzimních novinek skladem. Krásné dny!
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím