Domů Profil prodejce Vodnář 3
  • Prodejce od r. 2010
  • Praha 2, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 3
Aktivita: -
Registrace: 30.8.2010
Město: Praha 2
Stát: ČR

Vodnář 3

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Děkuji za Váš zájem o můj profil.

 

Se sklem a porcelánem pracuji něco přes patnáct let. Léta praxe ve sklářství byla krásná, užitečná, ale často i velmi  "těžká" a příliš náročná nejen pro tělo, ale především pro mou duši. Pochopí jen ten, kdo zažil. Nicméně dnes se pohybuji v zcela jiném oboru a mohu potvrdit, že i zde jsem šťastný a v časech volných chvil se zpět navracím k relaxaci u milované práce se štětci a sklářskými barvami a snad právě proto, že "nemusím" , ale "chci" se dnes máme o mnoho více rádi, než v dobách nekonečných hodin v malírně prosycené výpary z terpentýnu, ředidel, všech pojidel a umělým světlem zářivek. Unavené oči, ztuhlé prsty a bolavá záda byl výsledek, což zákazníci ze supermarketů, ale i naši klienti ze všech koutů světa neměli možnost vidět. Směr jejich zájmu se orientoval především na množství kusů a co nejnižší cenu výrobku. Je potřeba si uvědomit, že i tuto daň musíme platit my, kdo máme dar vytvořit poctivou ruční práci, do které pouze spokojený tvůrce může přenést svou lásku k materiálu a pozitivní energii, která naše výtvory dál provází během jeho existence.

 

Dnes z naší dílny vycházejí pouze kvalitně vypracované výrobky vytvořené na základě těch nejkvalitnějších sklářských surovin, výpalem ve sklářské peci a stoprocentní ruční práce. Potěšením je představit toto krásné řemeslo návštěvníkům naší dílny. Proto zde na Fler.cz přibydou i kurzy, ve kterých Vás rádi zasvětíme do možností dekorace skla a porcelánu. Do té doby budeme rádi, pokud oceníte naši snahu zachovat tradiční sklářské řemeslo získáním našich výrobků.

 

S pozdravem a přáním příjemně prožitých chvil na fler.cz

 

Martin Kojda

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Vodnář 3

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--