Profil uživatele
Vodnář 3
Prodávající
Praha 2
Registrace: 30.8.2010

Děkuji za Váš zájem o můj profil.

 

Se sklem a porcelánem pracuji něco přes patnáct let. Léta praxe ve sklářství byla krásná, užitečná, ale často i velmi  "těžká" a příliš náročná nejen pro tělo, ale především pro mou duši. Pochopí jen ten, kdo zažil. Nicméně dnes se pohybuji v zcela jiném oboru a mohu potvrdit, že i zde jsem šťastný a v časech volných chvil se zpět navracím k relaxaci u milované práce se štětci a sklářskými barvami a snad právě proto, že "nemusím" , ale "chci" se dnes máme o mnoho více rádi, než v dobách nekonečných hodin v malírně prosycené výpary z terpentýnu, ředidel, všech pojidel a umělým světlem zářivek. Unavené oči, ztuhlé prsty a bolavá záda byl výsledek, což zákazníci ze supermarketů, ale i naši klienti ze všech koutů světa neměli možnost vidět. Směr jejich zájmu se orientoval především na množství kusů a co nejnižší cenu výrobku. Je potřeba si uvědomit, že i tuto daň musíme platit my, kdo máme dar vytvořit poctivou ruční práci, do které pouze spokojený tvůrce může přenést svou lásku k materiálu a pozitivní energii, která naše výtvory dál provází během jeho existence.

 

Dnes z naší dílny vycházejí pouze kvalitně vypracované výrobky vytvořené na základě těch nejkvalitnějších sklářských surovin, výpalem ve sklářské peci a stoprocentní ruční práce. Potěšením je představit toto krásné řemeslo návštěvníkům naší dílny. Proto zde na Fler.cz přibydou i kurzy, ve kterých Vás rádi zasvětíme do možností dekorace skla a porcelánu. Do té doby budeme rádi, pokud oceníte naši snahu zachovat tradiční sklářské řemeslo získáním našich výrobků.

 

S pozdravem a přáním příjemně prožitých chvil na fler.cz

 

Martin Kojda

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím