Domů Profil prodejce vojtula
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 8 hodin.
  • Ostrava, ČR
  • 335 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (44) 100%
Nadšenci: 44
Aktivita: aktivní
Prodáno: 335
Registrace: 28.5.2009
Město: Ostrava
Stát: ČR

vojtula

/ Prodávající
Novinky
912061
8.11.2020 Vytvořila jsem několik přáníček, ať už s vánoční tématikou nebo jen tak pro potěšení oka. Přeji krásný den.

Zdravím všechny, kteří se přišli podívat na mé výrobky a doufám, že se jim budou líbit.

Mám opravdu moc ráda ruční práce a ještě raději, když s mými výtvory mohu někomu udělat radost. Jsem v částečném invalidním důchodu a od 1.6. 2009 ve starobním důchodu, takže doufám, že budu mít dost času realizovat moje plány a není jich málo, takže jak to říkají všechny důchodkyně a možná i důchodci, potřebovala bych, aby den měl, ne 24 hodin, ale alespoň 36, což mi asi nebude splněno, takže se musím spokojit s těmi 24 hodinami a mimo jiné,  jsem za ně skutečně ráda.

Ale dost už s polemizováním o čase, je třeba napsat, co mě baví a co dělám opravdu s láskou. Miluji pletení, vyšívání, tkaní a od té doby co jsem nakoukla na stránky Dámy je toho mnohem více. Moc a moc se mi líbí malování na hedvábí, pletení z pedigu a drátování. Je toho docela dost a doufám, že se budete moci se všemi mými oblíbenými ručními pracemi co nejdříve seznámit a že se Vám bude něco líbit a to něco, že Vám udělá opravdovou radost. A pokud to tak bude, věřte, že já budu mít radost ještě větší. A to je to nádherné na to všem, dělat radost jeden druhému, a to je mé životní krédo.

Způsob dopravy
Česká pošta. Při hodnotě zboží do 700,-- Kč je cena 75,-- nad 700,-- Kč a větších rozměrech dodávaného zboží, jako jsou např. papíry 30,5 x30,5 cm je cena 95,-- Kč. Zásilky větší rozměrů dle příslušných tarifů České pošty, s.p.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od vojtula

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--