Domů Profil prodejce vojtula
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 9 hodin.
  • Ostrava, ČR
  • 421 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (25) 100%
Nadšenci: 49
Aktivita: aktivní
Prodáno: 421
Registrace: 28.5.2009
Město: Ostrava
Stát: ČR
Důležitá informace: Vážení zákazníci, byly slevněny krásné japonské korálky Miyuki Half Tila.

vojtula

/ Prodávající
Novinky
975600
3.11.2021 Výprodej japonských korálků TOHO ve všech velikostech a tvarech. Jednotná cena za balíček 22,-- Kč nebo 38,-- Kč. Platí do vyprodání zásob.

Zdravím všechny, kteří se přišli podívat na mé výrobky a doufám, že se jim budou líbit.

Mám opravdu moc ráda ruční práce a ještě raději, když s mými výtvory mohu někomu udělat radost. Jsem v částečném invalidním důchodu a od 1.6. 2009 ve starobním důchodu, takže doufám, že budu mít dost času realizovat moje plány a není jich málo, takže jak to říkají všechny důchodkyně a možná i důchodci, potřebovala bych, aby den měl, ne 24 hodin, ale alespoň 36, což mi asi nebude splněno, takže se musím spokojit s těmi 24 hodinami a mimo jiné,  jsem za ně skutečně ráda.

Ale dost už s polemizováním o čase, je třeba napsat, co mě baví a co dělám opravdu s láskou. Miluji pletení, vyšívání, tkaní a od té doby co jsem nakoukla na stránky Dámy je toho mnohem více. Moc a moc se mi líbí malování na hedvábí, pletení z pedigu a drátování. Je toho docela dost a doufám, že se budete moci se všemi mými oblíbenými ručními pracemi co nejdříve seznámit a že se Vám bude něco líbit a to něco, že Vám udělá opravdovou radost. A pokud to tak bude, věřte, že já budu mít radost ještě větší. A to je to nádherné na to všem, dělat radost jeden druhému, a to je mé životní krédo.

Způsob dopravy
Zásilkovna. Maximální hmotnost zásilky: 5 kg Maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm). Zásilkovna s doručením na výdejní místo a platba převodním příkazem s maximální váhou zásilky 5 kg - 10 kg cena 130,-- Kč Dobírka: 110,-- Kč
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od vojtula

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--