Domů Profil prodejce votiperky
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Praha 10, ČR
  • 274 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (56) 100%
Nadšenci: 158
Aktivita: aktivní
Prodáno: 274
Registrace: 26.11.2013
Město: Praha 10
Stát: ČR

votiperky

/ Prodávající
Novinky
999251
13.3.2022 Po dlouhé době, brožích a baťůžcích, opět něco hracího - deka ve stylu quietbook je k dispozici všem námořníkům.

Nejsem švadlena, ale šití mě baví. Moje stehy nejsou vždycky takové, jaké bych si je představovala, ale vše je šité s láskou, radostí a pečlivostí. 

Pro děti tvořím látkové knížky. Nemají ale potřebné atesty pro malé děti a nelze je tedy z hlediska norem a předpisů považovat za "hračky". Některé obsahují malé díly - knoflíky, patentky, doplňky, korálky a podobně. Knížky jsou proto určeny pro společnou hru rodičů, kteří dohlíží na to, že dítě se knížku nepokusí sníst a zároveň hru vedou, aby využili celý potenciál knížky - aktivty lze rozšířit o určování barev, tvarů, vyprávění příběhů apod. 

Větišina knížek je tvořena kvalitní "obrázkovou bavlnou", která může být využita jako podklad pro rošiřování slovní zásoby a stránkou s aktivitou. 

Použité materiály jsou většinou kvalitní látky, biobalvlna, látky s atesty pro vhodnost pro malé děti, které jsou doplněny materiály, které jsou zajímavé např. pro svoji strukturu nebo vhodně doplňují aktivitu v knížce. 

Velikou kratochvíli a další zboží představují vyšívané brože, především s ptačími motivy. Nicméně jsem schopna vyšít téměř cokoliv.

Zboží je vyrobeno v nekuřáckém prostředí. Doma máme dva superčistotné kočičáky. Ačkoliv se snažím, aby se ke zboží vůbec nepřibližovali a vše před prodejem prohlížím, najdete-li na něčem jejich ušlechtilý chlup, předem se velmi omlouvám.

Materiál volím pečlivě, sama mám ráda kvalitní a pěkné látky. Snažím se o pečlivou práci, nicméně jedná se o práci ruční a tudíž nemusí být každý šev jako když střelí a každý vpich s milimetrovou přesností. Vyrábím věci tak, abych byla spokojena nejen já, ale i Vy.

Doporučená údržba: V případě praní - především knížek, dek a hracích podložek - doporučuji praní v ruce. Figurky či panenky pak omývejte vlhkým hadříkem nebo houbičkou. Výšivky žehlete z rubové strany. U žehlení knížek a podobného zboží doporučuji žehlení přes pečící papír nebo alespoň jinou látku - hračky obsahují šustící folie, pískátka nebo jsou vyrobeny z filcu, který žehlení nesnáší moc dobře. 

Poštovné: Ceny se řídí ceníkem České pošty; chcete-li využít služeb Zásilkovny, bude cena poštovného změněna na 69,- (výši poštovného v objednávce mohu upravit dle domluvy), v případě osobního převzetí vymazána.

Jsem ráda, když Vám místo "balíčku", mohu poslat "dárek", nicméně ČP už tak ráda není a proto musím využívat "pravoúhlých" obalových materiálů. Vzhledem k tomu, že mi přijde zbytečné kupovat krabice, jsme-li i tak tímto odpadem zavaleni, prosím o pochopení, když Vám přijde třeba krabice od bot nebo od rýže. Obaly budou vždy čisté, obsah zabalený tak, aby neutrpěl žádnou újmu, jen to bude větší divočina :-)

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Osobní předání v centru Prahy je po dohodě možné. Ceny za poštovné odpovídají ceníku České pošty, možné je ale domluvit se i o zaslání prostřednictvím Zásilkovny.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od votiperky

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--