Domů Profil prodejce Vrky spolu
  • aktivní prodejce od r. 2018
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 hodin.
  • Znojmo, ČR
  • 200 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (34) 100%
Nadšenci: 108
Aktivita: aktivní
Prodáno: 200
Registrace: 13.2.2018
Město: Znojmo
Stát: ČR

Vrky spolu

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

.

Vítejte u nás!

Bavíme vymýšlením, vývojem a výrobou stavebnic a minimodelů. Originálních, neokoukaných, svých a to jedině proto, že nás fascinují  auta, náklaďáky, traktory, autobusy, letadla... Současné moderní stroje i historické unikáty. Dopravní prostředky, které si pamatujeme z dětství, ale které už mizí..

Martin je architekt, takže strávil stavbou modelů staveb moře času. A protože má rád auta, náklaďáky, letadla a všechno co "má motorek", bylo jen otázkou času, kdy se pustí i do modelů vozidel a jiných strojů.. Modely a stavebnice vyrábíme především z výběrové březové překližky. Sami je navrhujeme, fungování ověřují naše děti a známí, rodiče i prarodiče. Těší nás, když se u sestavování našich modelů potkávají děti, rodiče, prarodiče. Stavebnice  testujeme na našich dětech i na našich dědech.. 

Stavebnice navrhujeme s pomocí 2D/3D CAD programů, ale úvodní skici stále kreslíme obyčejnou tužkou na balící papír. Stavebnice vyrábíme s pomocí nejmodernějších CNC strojů ale i s pomocí obyčejného ručního nářadí. Každá stavebnice nám projde rukama, ale ruce, díky kterým model skutečně vznikne, jsou ty vaše.

HAND MADE, díky vám.

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta- balík do ruky. Balíčky jsou baleny do recyklovaném papíru nebo kartonu, choulostivá místa balíme do bublinkové fólie.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Vrky spolu

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--