Domů Profil prodejce Všekrásně
  • aktivní prodejce od r. 2022
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Benešova, ČR
  • 71 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (8) 100%
Nadšenci: 15
Aktivita: aktivní
Prodáno: 71
Registrace: 26.2.2022
Město: Benešova
Stát: ČR

Všekrásně

/ Prodávající
Novinky
1103389
10.5.2024 Moji milí zákazníci, od 11.5. do. 2.6. budu na dovolené. Věnečky klidně objednávejte, ale objednávky vyřídím, až po návratu. Děkuji za. pochopení. Krásný květen přeji ❤️Katka z Všekrásně

Jsem tvůrčí člověk, baví mě tvořit sezónní dekorace, zdobit, organizovat setkání k nejrůznějším příležitostem a tvořit pro ně výzdobu ( svatby, oslavy apod.) a ráda Vám s tím pomohu. Neváhejte mě kontaktovat:)

Pokud jste z Benešova u Prahy a okolí nebo Českých Budějovic a okolí, zvolte si osobní odběr a předání by mohlo proběhnout na náměstí u fontány:) Případně dle domluvy. 

U objednávky mi, prosím, do poznámky napište, o jaký typ zboží konkrétně máte zájem, např. u malého věnečku je varianta s bílou či zelenou svíčkou apod.

Pokud by se Vám líbil výrobek v jiné alternativě ( např. jen s mašlí bez ozdob či naopak, jiná barva, aplikace z jiné dekorace apod.), je možné udělat objednávku přímo Vám na míru:) Dekorace je vystavena po 1-2 kusech, pokud byste měli zájem o více kusů téhož druhu, je možné je vyrobit na objednávku :) Stačí mi jen napsat :) 

Prosím, berte na vědomí, že pracuji s přírodními materiály, které nikdy nejsou zcela stejné, proto mohou být ve stejných výrobcích drobné odlišnosti. Výrobky z přírodních materiálů byste měli chránit před deštěm a přímým dlouhotrvajícím sluncem, ideálně v exteriéru pod stříškou apod.,tím významně prodloužíte jejich životnost. Většina věnců je focena v čerstvém stavu, který ovšem nelze posláním garantovat, nicméně volím materiály, kterým schnutí nedělá problém a věnec tak ztrácí barvu a tvar minimálně nebo vůbec. Děkuji za pochopení. 

Všechny své dekorace vyrábím sama ručně a s ohromným potěšením v srdci. Miluji tuto práci. Naplňuje mě:) 

Těším se na Vaše objednávky:) 

Katka z Všekrásně 

Způsob dopravy
Zásilkovna
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Všekrásně

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--