Profil uživatele
Vuchu.style
Prodávající
Praha 11
Registrace: 13.7.2010
  • Bublinky na řetízku... 
  •  
  • KOLEKCE LOLLIPOP 2013
 
spolupráce s kreslířkou Jitkou Tomanovou :o)
 
O vuchu......
Ahoja

Jsem ráda,že jste zavítali na mé stránky , kde vám mohu představit svou práci.Jmenuji se Michaela Macháčková a výrobě šperků se věnuji už pátým rokem.Nejprve jsem jsi vyráběla šperky pro sebe a postupně ozdobila i své kamarádky . Začínala jsem s náušnicemi a protože moje výrobky měly úspěch vytvořila jsem svou módní značku VUCHU. Znamená to vlastně „v uchu“ právě , protože původně šlo o náušnice . Na jaře 2010 jsem navrhla kolekci originálních jemných náhrdelníků z textilních materiálů. Inspirací pro mou tvorbu je objevování  materiálů s kombinací nejrůznějších ozdob které dotvářejí u každého šperku specifický charakter. Zrušila jsem klasické nudné cetky a vytvořila zajímavé ,svěží a lehoučce extravagantní šperky ,které sluší a podtrhnou originalitu každé své nositelky :-)))
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Šperky,oblečení Vuchu najdete i ve vybraných pražských designových obchodech.
Kochejte se, kupujte, ale NEKOPÍRUJTE. Děkuji!!!   Na každém náhrdelníku Vuchu najdeš originál štítek vuchu ,aby se poznal originál :o)
 
 
 
 
 
Způsob dopravy
Balíčky posílám doporučeně českou poštou, pečlivě zabalené v bublinkové obálce:o)Po domluvě je možné poslání i na dobírku:o)cena 90,- Faktury k objednávkám se archivují a jsou dostupné jak prodávajícímu tak kupujícímu.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím