Profil uživatele
Vuchu.style
Prodávající
Praha 11
Registrace: 13.7.2010
  • Bublinky na řetízku... 
  •  
  • KOLEKCE LOLLIPOP 2013
 
spolupráce s kreslířkou Jitkou Tomanovou :o)
 
O vuchu......
Ahoja

Jsem ráda,že jste zavítali na mé stránky , kde vám mohu představit svou práci.Jmenuji se Michaela Macháčková a výrobě šperků se věnuji už pátým rokem.Nejprve jsem jsi vyráběla šperky pro sebe a postupně ozdobila i své kamarádky . Začínala jsem s náušnicemi a protože moje výrobky měly úspěch vytvořila jsem svou módní značku VUCHU. Znamená to vlastně „v uchu“ právě , protože původně šlo o náušnice . Na jaře 2010 jsem navrhla kolekci originálních jemných náhrdelníků z textilních materiálů. Inspirací pro mou tvorbu je objevování  materiálů s kombinací nejrůznějších ozdob které dotvářejí u každého šperku specifický charakter. Zrušila jsem klasické nudné cetky a vytvořila zajímavé ,svěží a lehoučce extravagantní šperky ,které sluší a podtrhnou originalitu každé své nositelky :-)))
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Šperky,oblečení Vuchu najdete i ve vybraných pražských designových obchodech.
Kochejte se, kupujte, ale NEKOPÍRUJTE. Děkuji!!!   Na každém náhrdelníku Vuchu najdeš originál štítek vuchu ,aby se poznal originál :o)
 
 
 
 
 
Způsob dopravy
Balíčky posílám doporučeně českou poštou, pečlivě zabalené v bublinkové obálce:o)Po domluvě je možné poslání i na dobírku:o)cena 90,- Faktury k objednávkám se archivují a jsou dostupné jak prodávajícímu tak kupujícímu.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.