Domů Profil prodejce vvsochy
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 22 hodin.
  • Seč 1, ČR
  • 21 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (8) 100%
Nadšenci: 149
Aktivita: aktivní
Prodáno: 21
Registrace: 25.2.2012
Město: Seč 1
Stát: ČR

vvsochy

/ Prodávající

Vítám Vás na mém profilu,

 


dovoltemi aby jsem se Vám představil, jmenuji se Václav Vondra a pocházím z malebné vesničky na hřebenech Železných Hor. Naše vesnička je uprostřed lesů tak že láska k přírodě a ke dřevu vyrůstala se mnou. Vyřezávání dřevěných soch motorovou pilou se věnuji od dětství, svou první sochu jsem vyřezal ve 12-ti letech. Samozřejmě že to nebylo jednoduché a vyžaduje to do dneška stále nové nápady, insparace, zkušenosti. Většinou řežu sochy podle vlastní fantazie ale i po domluvě vyřezávám sochy podle skutečnosti a fotografií a přání zadavatele. Samozřejmě v případě Vašeho zájmu vlastnit nějakou dřevěnou sochu je možné se domluvit o povrchovém opracování a nátěru. Dřevěné sochy jsou skvělým doplňkem Vaší zahrady a nebo i interiéru, záleží pouze na Vaši fantazii. Dřevo je krásný a voňavý materiál. Jak jistě sami víte dřevo je přírodní materiál který pracuje a časem vznikají různé praskliny a povětrnostními podmínkami mění svou barvu podle materiálu který byl na dřevěnou sochu použit. Nejčastěji používaný materiál na sochy je olše, smrk, dub, borovice,topol.

Velice rád se účastním různých akcí kde přímo mohu lidem předvést svá díla a ukázat zlomek práce s motorovou pilou. Také jsem měl možnost ukázat svou tvorbu v roce 2012 v pořadu Toulavá kamera. Velice mě těší zájem lidí o tuto tvorbu.
Ve volných chvílích a k čerpání inspirace a energie utíkám do lesa. Věnuji se myslivosti, tak že i můj aktivní odpočinek je v lese.

 

Zboží zasílám vzhledem k rozměrnosti a vyšší hmotnosti prostřednictvím služby PPL, případně si jej můžete po domluvě osobně převzít v Počátkách čp18, Seč

Způsob dopravy
Doprava PPL,nebo ČP pečlivě zabaleno proti poškození.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od vvsochy

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--