Profil uživatele
Vydra-7
Prodávající
Plzeň
Registrace: 23.3.2009

Jmenuji se Barbora Vyhnálková. Ráda tvořím co se dá - vyrábím mýdla, šumivky do vany (vodní bomby), koupelové soli, tělové kondicionéry, odlévám svíčky z parafínu i gelu, pletu z pedigu, ubrouskuji, ... Chystám se na výrobu pevných šamponů i pěn do koupele ...

Výroba mýdel je mou zálibou již od roku 2005. Na podzim roku 2011 jsem se konečně rozhodla pro nákup přenádherných, ale také drahých forem, které jsou speciálně určeny pro výrobu mýdel. Díky nim jsem se rozhodla pro výrobu čistě přírodních mýdel s použitím nejen éterických olejů, ale i různých bylinek a samozřejmě bez barviv. Tato mýdla mne tak nadchla, že jsem se rozhodla tato mýdla nabídnout i zde.

Dále vyrábím i mýdla "obrázková", která jsou v první řadě určena dětem. Tato mýdla odlévám do forem, které jsou dětem svým tvarem velice blízká. Mýdla jsou ovoněna pro děti příjemnou pomerančovou silicí a s použitím barev určených do mýdel vytvářejí kombinaci, která je pro děti téměř neodolatelná.

 

 

Způsob dopravy
Balíčky posílám Českou poštou po připsání peněz doporučeně a POJIŠTĚNÉ. Cenu poštovného určuji podle ceníku ČP. Cena je závislá na hmotnosti balíku (včetně karabice nebo obálky*) a udanou cenou (pojištění). Balné neúčtuji. Pro snadnou identifikaci Vaší platby Vám zašlu VARIABILNÍ SYMBOL. *Věci balím vždy co nejsvědomitěji, aby nedošlo při přepravě k jejich poškození. Mám malého chlapečka a pošta je daleko (cca.5km), proto se obvykle dostanu na poštu asi 2x týdně.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím