Domů Profil prodejce vydra&volkmer
  • aktivní prodejce od r. 2015
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Zlatá Olešnice, ČR
  • 425 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (134) 100%
Nadšenci: 1181
Aktivita: aktivní
Prodáno: 425
Registrace: 27.11.2015
Město: Zlatá Olešnice
Stát: ČR

vydra&volkmer

/ Prodávající
Novinky
938596
17.3.2021 Nově vložena malá minisérie velikonočního textilu v překrásném žlutém odstínu Aspen Gold. Krásný den všem a brzy snad i spoustu sluníčka! :)
Unikátní jemné lněné povlečení & oděvy kompletně vyrobené v Čechách a na Moravě, od utkání materiálu až po poslední knoflíček.

Vítejte ve světě jedinečných lněných textilií, kde si díky způsobu zpracování každý kousek nese výrazný a neopakovatelný dojem. Na pohled i na dotek.

Každý výrobek v naší nabídce je daným odstínem z Pantone škály kusově barven až po ušití. Tento náročný proces výroby zajistí výsledný mírně sepraný dojem, ležérní vzhled a také velmi příjemý a jedinečný pocit při kontaktu s pokožkou. Jsme hrdí, že náš len splňuje přísné normy nezávadnosti materiálu pro děti do tří let.Protože tak to má smysl.

Milujeme len a všechny přírodní funkční materiály. Smysl vidíme v kompletně české, kvalitní výrobě. Každičký drobný detail na našich výrobcích pochází z Čech nebo Moravy, ať jsou to nitě, knoflíky, gumy, cedulky... I při balení výrobků dbáme na to, abychom použili pouze doplňky z místní výroby. Není to ta nejjednodušší cesta, ale ta jediná má pro nás smysl.

 


Způsob barvení, který používáme látku lehce sepere,
vzhledově postarší a změkčí a každý produkt si pak nese osobitý
příjemný vzhled a je na dotek velmi příjemný.

Abychom byli blíž přírodě, přestěhovali jsme se do hor.Odtud insiprace přichází neustále a intenzivně, nenápadně tak směruje naše další kroky..

MÁME VLASTNÍ MATERIÁL

Metráž, kterou používáme k šití je zakázkově vyrobena jen pro nás. Příze, ze které je metráž utkána, pochází z některé z oblastí v Litvě, Francii, Polsku či Belgii. U nás už se bohužel len nepěstuje, pouze zpracovává. Jedná se o metráž prvotřídní kvality, s hustou vazbou a jemnou strukturou a utkána je v poslední tkalcovně svého druhu v Čechách.

 


 

VÁŽÍME SI POCTIVÉHO ŘEMESLA

O šití našich výrobků se starají české švadleny. Máme jich hned několik, každou v jiném koutu republiky. Jsou skvělé, pečlivě hlídají každý detail a dávají našim kouskům tu správnou péči. Vážíme si každé švadleny, kterou její řemeslo baví a udržuje jej živé, není jich bohužel mnoho.

 


 

BARVÍME PROFESIONÁLNĚ

Každý náš kousek je barvený metodou oděvního barvení až po ušití. Tento ne právě obvyklý a finančně náročný proces výroby dává našemu lnu jedinečnou jemnost. Barvy jsou maximálně bezpečné podle evropských norem, na některé odstíny vlastníme i atest o nezávadnosti pro děti do tří let.

 


Letošní odstíny jarně - letní sezóny jsou u nás ve znamení změny, obnovy a odhodlání. Jsou optimistické, ale i odvážné a harmonizující. První část kolekce, kterou Vám přinášíme teď v dubnu obsahuje čtyři Vaše nejoblíbenější výrobky - kalhoty, venkovské šaty, topy s rukávky a samozřejmě povlečení. Všechny maximálně pohodlné, vzdušné a osvědčené mnoha spokojenými zákaznicemi.

... Neměli jsme důvod měnit střihy, které fungují a Vy je milujete. Barvy jsou ale tím, s čím jsme si hodně vyhráli. Každá má svůj důvod, proč byla do kolekce vybrána. Něžné odstíny jako broskvově pudrový či světlý modrozelený jsou pohlazením, které každý nyní velmi potřebujeme. Výrazné, ale zároveň rafinované odstíny jako azurový, zářivě růžový či žlutý jsou energické, pomohou sebrat odvahu ke změně a novým začátkům. Syté a uklidňující jako čokoládový, stříbřitě zelený či tabákový pak představují klid a jistotu, drží nás nohama pevně na zemi. To vše dohromady tvoří paletu, která spolu úžasně funguje, je hravá, tvůrčí a plná energie. Věříme, že Vás potěší, stejně jako nás bavila práce na ní. Ráda bych poděkovala Vám všem zákazníkům, kteří si ceníte české práce a podporujete koupí našich kousků mnoho šikovných lidí.

Způsob dopravy
Posíláme s PPL i formou dobírky, Českou poštou pouze jako balík do ruky. Zboží je zabalené v krabici a v hedvábném papíru. Balíčky odesíláme každý den.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od vydra&volkmer

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--