✶Milí zákazníci, protože prodáváme i na jiném místě, může se stát, že zboží zde už není dostupné, protože se prodalo jinde. Děkujeme moc za pochopení...✶
Profil uživatele
vydra&volkmer
Prodávající
Zlatá Olešnice
Registrace: 27.11.2015
Vítejte ve světě jedinečných lněných textilií, kde si díky způsobu zpracování každý kousek nese výrazný a neopakovatelný dojem. Na pohled i na dotek! Ten rozdíl poznáte okamžitě...

Každý výrobek v naší nabídce je daným odstínem z Pantone škály kusově barven až po ušití.Tento náročný proces výroby zajistí výsledný mírně sepraný dojem, ležérní vzhled a také velmi příjemý a jedinečný pocit při dotyku.

 

Jsme doslova fascinováni tímto ušlechtilým materiálem, který má v sobě nenapodobitelnou živost a energii. V době nepřeberného množství syntetických a směsových tkanin pro nás představuje bezpečný přístav, tradici a poctivost. Žádný jiný materiál nevtiskne Vašemu domovu tak uvolněný a zároveň luxusní vzhled a žádný jiný nenahradí jeho skvělé vlastnosti, jako je schopnost absorbovat vlhkost, odolnost a také šetrnost k pokožce. Opakovaným praním se lněná tkanina zušlechťuje a dalo by se říci, že zraje jako víno.

Způsob barvení, který používáme látku lehce sepere,
vzhledově postarší a změkčí a každý produkt si pak nese osobitý
příjemný vzhled a je na dotek velmi příjemný.

 

Barvy jsou pro nás zásadní, pečlivě je vybíráme a nic nám nedělá takovou radost, když vidíme jejich výsledný účinek v interiéru. Záměrně volíme i netradiční a výrazné odstíny, které našim výrobkům dají tradičně-moderní vzhled. Nebojíme se vytvářet zajímavé a nečekané kombinace, které Vás doslova nabjijí energií. Každá barva má pro nás svůj příběh, který do interiéru vnese jedinečnou atmosféru.

 

 

JAK VZNIKAJÍ NAŠE VÝROBKY

100% lněná tkanina té nevyšší kvality, je utkána v české tkalcovně, poslední svého druhu u nás. Kvalitu pocházející z Čech oceňují odběratelé po celém světě. U nás má tkaní i pěstování lnu bohatou tradici, která bohužel v posledním desetiletí téměř zanikla. O šití našich výrobků se starají české švadleny, které mají se šitím lněných materiálů bohaté zkušenosti. Lněná tkanina je doslova jako živá a šije se z ní obtížně. Knoflíky, které švadlenky ručně našívají na naše výrobky pocházejí z malé manufaktury z jižních Čech, kde se dodnes uchovala tradice jejich výroby. Také veškeré cedulky s logem či pracími symboly jsou vyrobené v malé rodinné firmě nedaleko Prahy. Samozřejmostí je použití českých nití.

 


Způsob dopravy
Posíláme Českou poštou či s PPL, zboží lze poslat v bublinkové obálce (menší a jednotlivé kousky) nebo v krabici.Výrobky posíláme opatřené cedulkou s logem a zabalebné v celofánu nebo hedvábném papíru.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
726652
4.6.2018 Sleva 20% ještě dnes do půlnoci na dětskou řadu Bébé s kódem: LU1-81A-NII Platí na povlečení i prostěradélka! Krásný den všem!
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.