Domů Profil prodejce vydra&volkmer
  • aktivní prodejce od r. 2015
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Zlatá Olešnice, ČR
  • 418 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (137) 100%
Nadšenci: 1233
Aktivita: aktivní
Prodáno: 418
Registrace: 27.11.2015
Město: Zlatá Olešnice
Stát: ČR

vydra&volkmer

/ Prodávající
Novinky
912815
11.11.2020 POZOR VÝPRODEJ LETNÍCH KOUSKŮ - SLEVA 20% na vše v obchůdku s kódem: U87-2T5-17P. Krásný podzimní den všem! V&V
Unikátní jemné lněné povlečení & oděvy kompletně vyrobené v Čechách a na Moravě, od utkání materiálu až po poslední knoflíček.

Vítejte ve světě jedinečných lněných textilií, kde si díky způsobu zpracování každý kousek nese výrazný a neopakovatelný dojem. Na pohled i na dotek.

Každý výrobek v naší nabídce je daným odstínem z Pantone škály kusově barven až po ušití. Tento náročný proces výroby zajistí výsledný mírně sepraný dojem, ležérní vzhled a také velmi příjemý a jedinečný pocit při kontaktu s pokožkou. Jsme hrdí, že náš len splňuje přísné normy nezávadnosti materiálu pro děti do tří let.Protože tak to má smysl.

Milujeme len a všechny přírodní funkční materiály. Smysl vidíme v kompletně české, kvalitní výrobě. Každičký drobný detail na našich výrobcích pochází z Čech nebo Moravy, ať jsou to nitě, knoflíky, gumy, cedulky... I při balení výrobků dbáme na to, abychom použili pouze doplňky z místní výroby. Není to ta nejjednodušší cesta, ale ta jediná má pro nás smysl.

 


Způsob barvení, který používáme látku lehce sepere,
vzhledově postarší a změkčí a každý produkt si pak nese osobitý
příjemný vzhled a je na dotek velmi příjemný.

Abychom byli blíž přírodě, přestěhovali jsme se do hor.Odtud insiprace přichází neustále a intenzivně, nenápadně tak směruje naše další kroky..

MÁME VLASTNÍ MATERIÁL

Metráž, kterou používáme k šití je zakázkově vyrobena jen pro nás. Příze, ze které je metráž utkána, pochází z některé z oblastí v Litvě, Francii, Polsku či Belgii. U nás už se bohužel len nepěstuje, pouze zpracovává. Jedná se o metráž prvotřídní kvality, s hustou vazbou a jemnou strukturou a utkána je v poslední tkalcovně svého druhu v Čechách.

 


 

VÁŽÍME SI POCTIVÉHO ŘEMESLA

O šití našich výrobků se starají české švadleny. Máme jich hned několik, každou v jiném koutu republiky. Jsou skvělé, pečlivě hlídají každý detail a dávají našim kouskům tu správnou péči. Vážíme si každé švadleny, kterou její řemeslo baví a udržuje jej živé, není jich bohužel mnoho.

 


 

BARVÍME PROFESIONÁLNĚ

Každý náš kousek je barvený metodou oděvního barvení až po ušití. Tento ne právě obvyklý a finančně náročný proces výroby dává našemu lnu jedinečnou jemnost. Barvy jsou maximálně bezpečné podle evropských norem, na některé odstíny vlastníme i atest o nezávadnosti pro děti do tří let.

 


Způsob dopravy
Posíláme s PPL i formou dobírky, Českou poštou pouze jako balík do ruky. Zboží je zabalené v krabici a v hedvábném papíru. Balíčky odesíláme každý den.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od vydra&volkmer

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--