Domů Profil prodejce VyfintiSe
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 7 hodin.
  • Strážnice, ČR
  • 49 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (13) 100%
Nadšenci: 64
Aktivita: aktivní
Prodáno: 49
Registrace: 31.7.2013
Město: Strážnice
Stát: ČR

VyfintiSe

/ Prodávající
Novinky
712777
5.4.2018 Obchůdek je uzavřen.

Zdravím, 

jsem studentka, kterou již odmala bavila výroba všemožných drobností...tehdá jako dárečky pro rodinu...od navlékání korálků, přes modurit a bavičky na sklo. Časem jsem se začala zdokonalovat a objevovat nové techniky a materiály...plně jsem propadla "tvoření" až na VŠ, kde mně mé kamarádky začaly přesvědčovat, abych zkusila své výrobky posunout dál a vyzkoušet, zda by se líbily...od té doby utekla dlouhá doba a nyní, po pár letech zkouším Fler.

Nemohu říct, že bych se ubírala jedním směrem...vždy mě něco naprosto pohltí a tomu se věnuju. Jistě znáte ty chvilky, kdy od toho stolu a nových nápadů nemůžete odběhnout, protože Vás to fascinuje....a pokud se pak líbí někomu dalšímu, o to víc.

Doufám tedy, že se Vám budou mé výrobky líbit a někdo se jimi "Vyfintí", poněvadž...jak už to bývá...já jsem klasická "kovářova kobyla".

____________________________________________

Naušničky a další drobnosti jsou vyráběny z různých materiálů, od fima, přes látku až k papíru a pryskyřici...vše je ošetřeno, mohou do vlhka, deště...jen koupání a hrubé zacházení nemají rády.

 

 Ptáčci jsou něco, čemu jsem naprosto propadla...jsou tak hraví a umožňují velké množství barevných kombinací;)zaptáčkováno;) Ptáčci jsou něco, čemu jsem propadla...havně z důvodu možnosti spousty barevných kombinací. Jsou velmi hraví;)

Folklorky

 

 

 

Pokud byste měli zájem o výrobu něčeho, co nemám ve zboží...po domluvě vyrábím i na přání.

Pokud máte představu o jiné barevné kombinaci naušniček, velikosti nebo druhu zapínání (například pecky/visací)...napište mi a nějak se domluvímeMrkající

Způsob dopravy
Balíčky zasílám doporučeně, prostřednictvím české pošty. Zboží je zabaleno v bublinkové fólii a odesíláno v bublinkové obálce. Cena poštovné je ve většině případů cca 45Kč. V případně objemnější objednávky, a tedy nutnosti zasílat jako doporučený balík je cena vyšší. V průběhu akademického roku je také možné osobní převzetí v Olomouci.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od VyfintiSe

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--