Domů Profil prodejce Výtvarné zážitky
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 hodin.
  • Velké Meziříčí, ČR
  • 26426 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (767) 100%
Nadšenci: 682
Aktivita: aktivní
Prodáno: 26426
Registrace: 2.1.2013
Město: Velké Meziříčí
Stát: ČR

Výtvarné zážitky

/ Prodávající
Novinky
868316
7.3.2020 Vloženy kovové vyřezávací šablony.

Vítejte v obchůdku s výtvarným materiálem,

     najdete zde nejen papíry, embosované stránky, ale také různé ozdoby a doplňky z kovu, dřeva i jiných materiálů, textilní ozodoby nebo velké množství washi pásek. Doprodávám otisky razítek a papírové výseky. 

      V bazárku nabízím vyřezávací šablony pro strojek Big Shot, razítka a další pomůcky ze svých přebytků.

      Při prohlížení zboží se můžete inspirovat doprovodnými obrázky       a srdečně jste zváni též do fotogalerie a na blog se soutěžními přehlídkami klubu Cardmaking. Rady a návody k tvoření najdete        na profilu JAK NA TO

     Další inspiraci najdete v první české učebnici cardmakingu, která pod názvem Cardmaking - barvy, tvary, styly vyšla v roce 2016.

 

      Děkuji za Váš čas a přeji Vám příjemné výtvarné zážitky

Jitka, VyZa

Způsob dopravy
Platbu zobrazenou na účtu potvrzuji e-mailem. Poté vyřizuji objednávku. Zboží balím do celofánu nebo igelitu a posílám v bublinkových obálkách nebo v kartonu. Obalový materiál je recyklovatelný běžným způsobem. Zásilku odesílám (podle množství a hmotnosti) jako obyčejnou zásilku Českou poštou za 35,- Kč nebo dopourečeně za 65?- Kč. Hmotnější a objemnější zboží zasílám pomocí PPL za 110,- Kč nebo doporučenou zásilku Českou poštou za 105,- Kč. Těmito způsoby zasílám všechny papíry s rozměry většími než 10,5 x 15 cm, všechny objednávky nad 500,- Kč, všechny hmotnější objednávky obsahující větší množství embosovaných stránek nebo zboží z bazárku. Výjimečně malé množství plochého zboží zasílám za 25,- Kč v obyčejné obálce, o této změně informuji objednávajícího předem. Zásilka je podávána obvykle následující den po připsání platby na účet, nejdéle do 3 pracovních dnů. O odeslání informuji e-mailem. PPL doručuje do druhého dne. Česká pošta doručuje zpravidla do pátého dne. Platné faktury jsou vždy ke stažení u informace o odeslání zboží (nad růžovým nápisem Možnosti platby). POKUD SI PŘEJETE ZASLAT VYTIŠTĚNOU FAKTURU, NAPIŠTE TO, PROSÍM, K OBJEDNÁVCE. Na Slovensko zasílám doporučené psaní za 120,- Kč (do 250 g za 170,- Kč) a balík za 320,-Kč. Pokud se u objednávky zobrazí jiná cena, bude při potvrzení objednávky upravena. Číslo Fio banky pro SR je 8330.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Výtvarné zážitky

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--