Vaše zásilka může být odeslána obyčejně nebo doporučeně. Aktuální ceny balného a poštovného najdete na profilové stránce.
Profil uživatele
Výtvarné zážitky
Prodávající
Velké Meziříčí
Registrace: 2.1.2013

Vítejte v obchůdku s výtvarným materiálem,

najdete zde nejen papíry a další papírové zboží pro cardmaking, scrapbooking a mixed media art, ale také různé ozdoby a doplňky z kovu, dřeva i jiných materiálů, otisky razítek nebo velké množství washi pásek. Na přání zákazníků stále přibývají  pěnovkové tvary vhodné pro výrobu vlastních razítek. Pokud se Vám líbí výsek papírový a chcete ho z pěnovky, neváhejte mi napsat. Stejně tak i pokud máte zájem o výseky z filcu.

Sortiment, čítající přes 10 000 položek, je každý týden rozšiřován o další novinky. Pro lepší přehlednost najdete zboží roztříděné do kategorií např. podle barevtvarůtématmateriálů - vylistujte si je ze seznamu kategorií při levém okraji.

Vyhledávat můžete i zadáním klíčového slova (např. Paříž) do vyhledávacího okénka, které se zobrazí po kliknutí do stránek zboží nebo na shop.

Pro většinu ručně vyráběného papírového zboží si můžete barevnost zvolit sami. Vybírejte z těchto 43 barev (po kliknutí na barvu se zobrazí vzorek):

bílá, smetanová, vanilková, světle žlutá, žlutá, žlutá slunečnicovásvětlá krémově oranžová, meruňková, oranžová, oranžová neonová, rumělková (korálová), červená, výrazná červenávínovácihlová, karamelová, světle hnědá, střední hnědáčokoládová, tmavá šedohnědá, růžová neonovásvětlá růžovávýrazná růžová (fuchsiová), švestková, fialová světlá, fialováfialová tmavá, modrá světlá, modrá střednímodrá džínovámodrá tmavá, tyrkysová střední, zelenotyrkysová, zelená neonová, světlá zelená mátová, zelená světlázelená jarní, zelená střední, zelená smrkovázelená tmavá, šedá světlášedá střední, černá.

Barvy papírů uvádějte, prosím, přímo do zprávy k objednávce. 

Všechny papíry mají archivální hodnotu (acid & lignin free). Gramáž jednobarevných papírů se různí - od 130 g/m2 do 300 g/m2 - viz údaje u jednotlivých výseků.

Pokud máte zájem o větší množství zboží, než je aktuálně dostupné, napište mi prostřednictvím tlačítka/funkce "Dotaz na zboží". 

Při prohlížení zboží se můžete inspirovat doprovodnými obrázky a srdečně Vás zvu též do fotogalerie a na blog se soutěžními přehlídkami klubu Cardmaking. Rady a návody k tvoření najdete na profilu JAK NA TODětským tvůrcům je určen klub Cardmaking pro děti, ve kterém mohou v soutěžích předvést svůj um i získat materiál pro další tvoření.

Další inspiraci najdete v první české učebnici cardmakingu, která pod názvem Cardmaking - barvy, tvary, styly vyšla v roce 2016.

 

 Děkuji za Váš čas a přeji Vám příjemné výtvarné zážitky

Jitka, VyZa

Způsob dopravy
Platbu zobrazenou na účtu potvrzuji e-mailem. Poté vyřizuji objednávku. Zboží balím do celofánu nebo igelitu a posílám v bublinkových obálkách nebo v kartonu. Zásilku odesílám (podle množství a hmotnosti) jako obyčejnou zásilku za 35,- Kč nebo doporučenou zásilku za 55,- Kč (doporučeně zasílám všechny papíry s rozměry většími než 10,5 x 15 cm a všechny objednávky nad 500,- Kč). Zásilka je podávána obvykle následující den po připsání platby na účet, nejdéle do 3 pracovních dnů. O odeslání informuji e-mailem. Česká pošta doručuje zpravidla do druhého dne. Platné faktury jsou vždy ke stažení u informace o odeslání zboží. POKUD SI PŘEJETE ZASLAT VYTIŠTĚNOU FAKTURU, NAPIŠTE TO, PROSÍM, K OBJEDNÁVCE. Na Slovensko zasílám doporučené psaní za 120,- Kč (do 250 g za 170,- Kč) a balík za 320,-Kč. Pokud se u objednávky zobrazí jiná cena, bude při potvrzení objednávky upravena. Číslo Fio banky pro SR je 8330.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
652874
11.9.2017 Vloženy SB papíry ve vintage stylu.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.