Profil uživatele
VZART
Prodávající
Praha 4
Registrace: 12.12.2017

Vyrábíme unikátní lifestyle produkty inspirované přírodou. Každý náš výrobek je precizně zpracovaný originál vyprávějící osobní příběh, který si zamilujete na celý život.

S láskou spojujeme tradiční řemeslo se současnými trendy z celého světa. Elegantní minimalismus a cit pro detail, protože jsou to právě detaily, díky kterým zazáří Vaše osobnost.

 Tvoříme produkty v jedinečných kombinacích designů, barev a přírodních surovin. Používáme kvalitní materiály neživočišného původu, vždy s ohledem na životní prostředí.

Vyberte si i vy svůj osobní kousek a zažijte spojení přírody a nadčasového stylu.

#UnlimitYourStyle

 

VZART

Navrženo přírodou

České řemeslo

baleni

Objednáním produktu si zarezervujete výrobu Vašeho jedinečného kousku.

Délka výroby se liší vždy podle konkrétního produktu a dostupnosti surovin, ze kterých je vyráběn (cca 2 až 4 týdny - přesnější termín rádi sdělíme na dotaz).

Ne všechny materiály, ze kterých produkty vyrábíme, jsou vždy k dispozici (zejména drahé kameny nebo vzácné exotické dřeviny). V případě, že by nebyl dostupný materiál Vám nabídneme alternativní řešení.

Každý náš produkt je díky výrobě z přírodních materiálů originál lišící se svou strukturou či odstínem. Fotografie jsou pouze ilustrativní.

Máte-li zájem o jinou kombinaci materiálů nebo barev, než jaké jsou v aktuální nabídce, obraťte se na nás a rádi pro vás připravíme řešení na míru.

 

navrženo přírodou

české řemeslo

Způsob dopravy
Objednávky doručujeme prostřednictvím společnosti Zásilkovna a smluvených dopravců: Česká pošta, GLS a DPD. Produkty balíme do našich designových krabiček. Na přání je možné zabalit dárkově či přikoupit dřevěnou dárkovou krabičku.
Obchodní podmínky

1. PŘEPRAVA A DODÁNÍ ZBOŽÍ

Termín odeslání zboží, představuje předpokládaný termín pro předání zboží Dodavatelem zvolenému dopravci. Prodávající si vyhrazuje právo termín odeslání upravovat na základě náročnosti výroby zboží a dostupnosti surovin, ze kterých je vyráběno a informuje Kupujícího o této změně v původní lhůtě pro doručení zboží.

2. PRÁVA Z VADNÉHO PLNĚNÍ

2.1. Práva a povinnosti smluvních stran ohledně práv z vadného plnění se řídí příslušnými obecně závaznými předpisy (zejména ustanoveními § 1914 až 1925, § 2099 až 2117 a § 2161 až 2174 občanského zákoníku).

2.2. Dodavatel odpovídá kupujícímu, že zboží při odeslání nemá vady. Zejména Dodavatel odpovídá kupujícímu, že v době, kdy Dodavatel zboží odeslal:

2.2.1. má zboží vlastnosti, které si strany ujednaly, a chybí-li ujednání, má takové vlastnosti, které prodávající nebo výrobce popsal nebo které kupující očekával
s ohledem na povahu zboží a na základě reklamy jimi prováděné,

2.2.2. se zboží hodí k účelu, který pro jeho použití Dodavatel uvádí nebo ke kterému se zboží tohoto druhu obvykle používá,

2.2.3. zboží odpovídá jakostí nebo provedením smluvenému vzorku nebo předloze, byla-li jakost nebo provedení určeno podle smluveného vzorku nebo předlohy, avšak fotografie produktů jsou jen ilustrační

2.2.4. je zboží v odpovídajícím množství, míře nebo hmotnosti a

2.2.5. zboží vyhovuje požadavkům právních předpisů.

2.3. Každý výrobek zakoupený u Dodavatele může být reklamován v zákonem stanovené lhůtě 2 let od převzetí výrobku Kupujícím. Každý výrobek může být reklamován také po uplynutí této lhůty, avšak uznání reklamace zde závisí zcela na svobodném rozhodnutí Dodavatele. Vyplňený a podepsaný reklamační formulář s popisem vady a s požadavkem na reklamaci a přiloženým daňovým dokladem prokazujícím koupi zboží zašle kupující na elektronickou adresu Dodavatele: reklamace@vzart.cz s předmětem mailu: "Reklamace zboží“.  Dodavatel následně sdělí Kupujícímu způsob vyřízení reklamace.

2.6. Kupující je povinen předat do reklamace zboží čisté v souladu s hygienickými předpisy a se všemi součástmi a příslušenstvími, umožňujícími ověření reklamované vady. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení výrobku a vady způsobené špatnou nebo nevhodnou péčí. Zejména se jedná o tyto jevy: fleky od deště a namočení, vyšisování nebo změna barvy sluncem a povětrnostními vlivy, vrypy od nehtů, kamenů a jiných ostrých předmětů, protržení materiálů, utržení části výrobku silou apod. Zboží nesmí být nošené, ušpiněné nebo jinak mechanicky poškozené (např. pádem, vodou či jinými tekutinami, povětrnostními vlivy, ohněm, nízkými nebo vysokými teplotami apod.). Každý produkt může být vrácen jen v jeho původním nepoškozeném obalu, který nesmí být znehodnocen popsáním adresy, nebo poškozený nad rámec obeznámení se se zbožím.. Zboží, které je nošené, s odstraněnými etiketami, ušpiněné nebo jinak mechanicky poškozené vrátit nelze.

2.7. Kupující je povinen ihned po převzetí překontrolovat obsah zásilky a funkčnost objednaného zboží. Zjistí-li Kupující poškození zboží během dopravy, sepíše v přítomnosti doručovatele protokol o poškození zboží během přepravy, nechá si jej dopravcem potvrdit, a následně jej neprodlené předá Dodavateli k dalšímu vyřízení reklamace. Dále je kupující povinen nejpozději do 3 dnů od převzetí zásilky zkontolovat její obsah a případné vady, které nebyly zřejmé při převzetí. Kupující nese v případě reklamování zboží náklady na přepravu a riziko nebezpečí škody vzniklé na zboží během přepravy zboží zpět Dodavateli.

2.8. Velikost zboží plně odpovídá objednané velikosti kupujícím. Podrobné návody o tom, jak správnou velikost změřit a vybrat jsou uvedeny na webových stránkách Dodavatele. Kupující si svou velikost může ověřit kdykoli pomocí měření dle uvedených návodů a Dodavatel tak nenese odpovědnost za špatný výběr velikosti ze strany kupujícího a reklamace tak z důvodu špatného výběru velikosti kupujícím nemusí být vyřízena Dodavatelem kladně. 

2.9. Vyobrazení materiálů a barevných odstínů u zboží nabízeného na webových stránkách Dodavatele je pouze orientační, a to i s ohledem na možnosti nastavení monitoru počítače kupujícího. Monitor počítače kupujícího může zobrazené materiály a barevné odstíny zboží zkreslovat. Pokud si kupující není materiálem či barvou zboží jist, a stejně tak je tomu i u velikosti zboží, měl by ve vlastním zájmu kontaktovat Dodavatele. Dodavatel nezaručuje, že všechny materiály na webových stránkách jsou přesné, kompletní nebo aktuální a že přesně odpovídají fotografiím. Dodavatel pracuje s přírodními materiály jež se svým vzhledem vždy liší. Dodavatel může měnit materiály obsažené na svých webových stránkách kdykoli a bez předchozího upozornění.

© 2013-2017 VZART všechna práva vyhrazena

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
689234
11.1.2018 Nová várka krásných drahých kamenů z celého světa právě dorazila od našeho kameníka. Již brzy nabídneme k prodeji.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím