Domů Profil prodejce wasabinka
Sabina Schindlerová
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 7 hodin.
  • Praha 9, ČR
  • 322 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (154) 100%
Nadšenci: 1299
Aktivita: aktivní
Prodáno: 322
Registrace: 19.7.2011
Město: Praha 9
Stát: ČR

wasabinka

/ Prodávající
Novinky
665153
24.10.2017 Milé zákaznice, vložila jsem spoustu novinek z kolekce A/W 2017... klidné podzimní dny!

 

Zkusme neřešit, jestli je tohle oblečení vhodné tam či onam. Nosme všechno, co se nám líbí, a to kamkoliv a hlavně svobodně!

//www.protisedi.cz/article/anketa-o-mode-stylu-wasabinka

 

Vítejte ve fashion světě značky wasabinka! Since 2012.

Jmenuji se Sabina Schindlerová. Vytvářím pro vás originální oděvní design, limitované série oblečení, na přání pracuji i individuálních zakázkách.

Veškeré modely navrhuji a realizuji sama, od výběru látek, přes šití a vyšívání,  až po konečné zabalení a poslání. Vše dělám s láskou a obrovským nadšením, protože mě to nesmírně baví! Vytvářím pro vás modely nevšední, které porušují stereotypy v oblékání, trochu extravagantní a odvážné, s nápadem nebo vtipem, tak aby se nositelka cítila výjimečně. Každý kus je originál.

K šití a navrhování jsem se dostala v životě až po vyzkoušení jiných kreativních povolání a hlavně až po narození dvou dětí. :-)

Děkuji za všechny vaše pochvaly a srdíčka a za to, že mi pomáháte realizovat mé sny, protože bez vás, moje milé zákaznice, by moje práce neměla smysl.

 

Malý rozhovor se mnou k přečtení zde:

na //www.moda.cz/a/rozhovor-s-navrharkou-sabinou-schindlerovou---15578 

//www.budkrasna.cz/magazin/891-wasabinka-ohniva-moda/

Módní přehlídka v rámci Arcolor festivalu 9. 9. 2015: 

https://www.facebook.com/pg/NeSedi/photos/?tab=album&album_id=10152979483512127

//www.moda.cz/a/pozvanka-na-stredecni-arcolor--16278

Vybranou kolekci wasabinka pro jaro 2015 nafotila herečka Michaela Maurerová, fotograf: David Severin. Moc děkuji!

 

 

 

 

 

 

 

 "Oblečení není jen způsob zahalování sebe sama. Oblečení je způsob, jak vyjádřit naši náladu a osobnost. Dáváme jím najevo, co si myslíme a kým jsme. Každý jsme osobnost a každý máme možnost sebevyjádření. Prostřednictvím šatů máme možnost odlišit se v davu..."

Japonská filozofie Wabi-sabi zprostředkovává úplně nové pojetí času: podle ní je nejdůležitější vzít ho do vlastních rukou v souladu se svými osobními potřebami. Množství času nehraje žádnou roli.

Characteristics of the wabi-sabi aesthetic include asymmetry, roughness, simplicity, economy, austerity, modesty, intimacy, and appreciation of the ingenuous integrity of natural objects and processes.

Japonská filosofie Wabi-sabi může být interpretována jako vidění krásy ve věcech nedokonalých, nedokončených a nestálých. Poukazuje na vnitřní charakter a aspekty věcí, které nejsou na první pohled zjevné a vede k velmi hlubokému a citovému pochopení podstaty, které umožňuje vnímat svět v širším kontextu. S přístupem Wabi sabi přichází svoboda volné manipulace a práce s objekty v novém kontextu.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od wasabinka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--