AKCE VÝROČÍ * Wegga už 10 let s Flerem! Použijte slevový kód 1QF-AA1-8BE Jinak platí poštovné zdarma za zboží od 800Kč. Osobní odběr na P8 - Karlín bez poplatku na poštovné. Důležité: POUZE PLATBA PŘEDEM na účet, na... více »
Profil uživatele
Wegga
Prodávající
Praha
Registrace: 15.10.2008

Vítejte v obchodním domě neobvyklých šperků

"V doplňcích, stejně jako ve skutečném životě, stačí nápad, originální myšlenka a odvaha vyzkoušet něco jiného. Nemusíte jít proti proudu, stačí trochu kličkovat. Vyhnout se 'módním samoobsluhám', které z nás dělají vojáky oblečené v doporučené barvě sezóny..." Celý FLER rozhovor se mnou si můžete přečíst ZDE

 

Zpráva od zákaznika, která potěší:

...dnes mi přišly kouzelné šperky od Vás a jsem naprosto uchvácená, šperky jsou precizní, nechápu jak to vyrábíte, ale ani nechci - jsem ráda, že Váš obchůdek existuje, že se mám kde zamilovat do šperků, že je co obdivovat a po čem toužit, za co s čistým svědomím utrácet, čím obdarovat :-) Moc si vážím i dárečku, udělala jste mi jím velkou radost. Můj nákup ve Vašem obchůdku rozhodně nebyl poslední a všem o Vás budu právem básnit. Přeji Vám pohádkové Vánoce a stejně úspěšný Nový rok. Ještě jednou moc děkuji... Více hodnocení zde

 

Galerie prodaných výrobků >>>> CLICK

 

Novinka! Bižuterní komponenty, knoflíky, Fimo a další materiál pro tvoření


Findings od Weggy
 - komponenty, korálky, kabošony, Fimo hmotu a pomůcky pro výrobu miniatur, balící materiál, kreativní sady, a další kvalitní potřeby pro Vaše tvoření.

 

https://www.fler.cz/shop/findings

 

  • Dodání zboží:

Nový rozvrh odesílání: Zboží odesílame dvakrá týdně - v útery a pátek. Platby sparujeme v pondělí a ve čtvrtek odpoledne - na základě stavu internetového bankovnictní balíme zásilky, které den poté odesílame. Zboží balíme pečlivě do bublinkové folie, poté do bublinkových obálek nebo poštovních krabiček. Odesíláme jako doporučené psaní, případně balíček. Pokud spěcháte na odeslání objednávky, napište mi o tom do poznámky v průběhu objednávky. Děkujeme za pochopení, Wegga tým :)

 

 

✍ Pokud u nás nakoupíte, budu ráda za Vaše hodnocení nebo alespoň zprávu, že zboží přišlo v pořádku :-)

  

  • Reklama:

Pokud máte zájem o autorskou fotografii, grafiku nebo koláže, nahlédněte do OBCHŮDKU mého manžela. Pokud si nakoupíte i u něj, poštovné platíte jen jedno.

 

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
755265
15.10.2018 * AKCE VÝROČÍ * Wegga už 10 let s Flerem! Použijte 10% slevový kód 1QF-AA1-8BE * Jinak platí poštovné zdarma za zboží od 800Kč.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.