Profil uživatele
WereNee
Prodávající
Brno
Registrace: 20.9.2008

Již od mala stále něco vyrábím, vylepšuji, kreslím a maluji. Je to pro mě relaxace a nejlepší uvolnění od stresu a všedních starostí. V současnosti se věnuji zejména malbě na textil, výrobě šperků z čiré pryskyřice, ketlování a šití šperků z korálků.

Jsem neuvěřitelně zvědavá a proto mám puzení objevovat a testovat mně neznámé. V budoucnu bych do svého uměleckého repertoáru ráda přidala i další techniky, například řezání z plexiskla.

Studuji na Masarykově universitě, takže mým hlavním zaměstnáním je studium. Mou vášní je četba knih a péče o fretky, což se spolu s věčnou láskou k přírodě silně odráží v mojí tvorbě (aneb fretky a zeleň, kam se podíváš :) ).

Způsob dopravy
Zásilky posílám prostřednictvím České pošty, vždy jako doporučenou zásilku nebo doporučený balík. Zboží je zpravidla baleno v bublinkové obálce, v případě balíčku je pečlivě zabaleno do bublinkové fólie a kvalitní krabice. Je možný i osobní předej v centru Brna a jednou měsíčně i v Děčíně.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím