Profil uživatele
WeronikaGray
Prodávající
plzen
Registrace: 27.10.2018

Ručně malované motivy, které vznikají na pomoc opuštěným zvířatům. Z každého zakoupeného produktu, jde část peněz na útulky pro psi, kočky nebo koně, každý měsíc posílám jinam.

 

Přírodní bavlněná taška, gramáž: 140gm2, barva: natur/černá delší ucho přes rameno cca 70cm, rozměr: 38 x 42 cm

Potisk je proveden technologií termotransfer/digitální tisk.  Perte šetrně na 30-40°C bez aviváží nejlépe v ruce. Obrázek nepřežehlovat (případně jen lehce přes pečící papír)

Termín dodání do 14 dnů od přijetí platby na účet.

Malované obrazy zvířat na zakázku, technikou akvarel na kvalitní akvarelový papír A3. Pokud máte jiné požadavky prosím napište mi e-mail a domluvíme se kontkrétně na rozměrech, materiálu a ceně.

Způsob dopravy
Česká pošta
Obchodní podmínky

Způsob platby:

Zákazník provede platbu předem převodem na účet provozovatele (číslo účtu 1367792037/3030), variabilní symbol platby odpovídá číslu objednávky. Po připsání celkové částky (včetně poštovného a balného) na účet provozovatele zboží bude odesláno zákazníkovi nejdéle do 3 týdnů na fakturační, resp. doručovací adresu uvedenou v objednávce. Dobírka není možná.

 Při osobním vyzvednutí zboží je nutné  sdělit číslo objednávky.

Neuhradí-li zákazník cenu zboží a poštovného nejpozději do 7 dnů od uskutečnění objednávky (uzavření kupní smlouvy), má provozovatel právo od kupní smlouvy automaticky odstoupit. Končí-li lhůta o víkendu nebo ve svátek, jako poslední den lhůty je považován nejbližší následující pracovní den. To neplatí v případě, že je objednané zboží momentálně nedostupné, v takovém případě běží 14 denní lhůta pro úhradu od okamžiku, kdy bylo zákazníkovi doručeno emailem oznámení o dostupnosti zboží.

Lhůta pro dodání zboží:

Termín expedice zboží je do 3 týdnů od obdržení platby na účet.

Způsob doručení zboží

Zboží v rámci ČR bude zasláno prostřednictvím České pošty (dále jen “dopravce”). Poštovné a balné činí po celé ČR 99 Kč. Zboží bude zasláno na adresu uvedenou zákazníkem pro tento účel v objednávce.


Převzetí zboží

V případě zjištění poškození zboží po převzetí zásilky je zákazník povinen v den převzetí zásilky kontaktovat Českou poštu (osobně na pobočce) s reklamací, jakož i provozovatele, s nímž dohodne další postup.

Doba, po kterou je zásilka uložena u dopravce, se řídí podmínkami dopravce. Nevyzvedne-li si zákazník zboží ve stanovené lhůtě a zásilka bude z tohoto důvodu vrácena provozovateli, je provozovatel oprávněn od smlouvy odstoupit a vrátit zákazníkovi kupní cenu zboží převodem zpět na účet (cena poštovného a balného nebude vrácena). Opakované odeslání zboží je možné pouze pod podmínkou uhrazení ceny opakované dopravy ve výši 99 Kč předem.


3.    Možnost vrácení zboží bez udání důvodu ze strany spotřebitele

U zboží zakoupeného prostřednictvím e-shopu má zákazník, který je spotřebitelem, právo do 14 dnů od převzetí zboží bez udání důvodu od kupní smlouvy odstoupit a zboží vrátit. (výjimku tvoří zboží viz. níže - body: a,b,c,d,e)

Oznámení o odstoupení musí být odesláno provozovateli písemně nejpozději  14. kalendářní den ode dne převzetí zboží zákazníkem či jím pověřenou osobou. Končí-li lhůta o víkendu nebo ve svátek, jako poslední den lhůty je považován nejbližší následující pracovní den. V případě smlouvy, jejímž předmětem je několik druhů zboží, běží lhůta pro odstoupení ode dne převzetí poslední dodávky zboží. . Oznámení o odstoupení musíe být zasláno na emailovou adresu, zboží samotné pak zasláno zpět na adresu: Weronika Gray, Staroveská 5, Plzen 312 00

Odstoupí-li spotřebitel od smlouvy dle tohoto článku, je povinen zaslat nebo předat zboží provozovateli bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 14 kalendářních dnů ode dne odeslání oznámení o odstoupení od smlouvy. Zboží vrácené na dobírku nebude provozovatelem převzato. Náklady na vrácení zboží (balení, doprava) nese spotřebitel.  

V případě odstoupení od smlouvy vrátí provozovatel spotřebiteli všechny přijaté peněžní prostředky, včetně nákladů na dodání zboží, a to na účet, ze kterého byly peníze přijaty. Peněžní prostředky budou vráceny do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, ne však dříve, než je zboží předáno zpět provozovateli.

Spotřebitel odpovídá provozovateli pouze za snížení hodnoty zboží, které vzniklo v důsledku nakládání s tímto zbožím jinak, než je nutné s ním nakládat s ohledem na jeho povahu a vlastnosti.  V případě, že je vrácené zboží poškozeno i jen částečně, může provozovatel uplatnit na spotřebiteli právo na náhradu škody. Provozovatel je v takovém případě povinen vzniklou škodu prokázat. Provozovatel může dále uplatnit právo na náhradu nákladů vynaložených na uvedení zboží do původního stavu. Spotřebitel souhlasí, aby si provozovatel tuto škodu započetl na část vrácené kupní ceny spotřebiteli a vrátil spotřebiteli jen takto sníženou kupní cenu.

Spotřebitel nemůže od kupní smlouvy odstoupit v případech stanovených občanským zákoníkem, zejména v případě smluv, jejímž předmětem je:

a) zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele
b) zboží, které podléhá rychlé zkáze, jakož i zboží, které bylo po dodání nenávratně smíseno s jiným zbožím;
c) zboží, které je v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit;

d)  dodávka zvukové nebo obrazové nahrávky nebo počítačového programu, pokud spotřebitel porušil jejich původní obalů;  

e)  dodávka jídla a nápojů.

   Autorská práva / práva k duševnímu vlastnictví

Zboží zobrazené a nabízené v e-shopu je chráněno autorským zákonem a může být chráněno dalšími právy jejich autorů, případně vlastníků licencí. Názvy a jiná označení výrobků mohou být registrovanými obchodními známkami podléhajícími ochraně podle platných právních předpisů.  Zobrazené a zakoupené zboží či jeho části je zakázáno jakýmkoliv způsobem reprodukovat či přeprodávat, není-li výslovně sjednáno jinak. Porušení práv k duševnímu / průmyslovému vlastnictví může být postihováno podle platných právních předpisů.

Jakékoliv informace, fotografie a vyobrazení zboží na stránkách je zakázáno dále kopírovat pro jakékoliv veřejné použití.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím