Profil uživatele
Werri
Prodávající
Mořkov
Registrace: 7.7.2008

Náušničky, které zde nabízím jsou výrobky mého bulharského kamaráda Iva, kterého jsem poznala při svém pobytu v cizině. Je to velmi šikovný umělecký řezbář, bohužel v Bulharsku není zručnost zatím tak doceněna jako se tomu děje víc a víc v Česku a proto mě požádal, jestli bych mu zprostředkovala prodej jeho náušnic u nás. 

A stejně jako každá věc na fleru má svůj příběh, i tydle "holky" ho mají. Kousky dubového dřeva z Bulharska cestovaly dlouhou cestu do Amsterdamu, kde vznikaly tyto skvosty, aby byly následně prodány a oceněny slečnami, dámami atd. v srdci Evropy.

souhrn

Navštivte tedy náš obchůdek a vybírejte z nejrůznějších motivů náušnic. Jsem domluvena, že v případě zájmu je ochoten vytvořit jakékoliv motivy, takže pište do vzkazů a domluvíme se.

 

Objednávejte, ptejte se vnitřní poštou. Rádi vyhovíme, pokud to bude v našich silách :)

 


Způsob dopravy
Osobní odběr je možný, po domluvě vnitřní poštou, v Novém Jičíně popřípadě i v Ostravě. Poštou rozesílám doporučeně v bublinkové obálce, aby byla jistota, že "psaní" dojde. Při objednávce 3 a více kusů, poštovné zdarma.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím