Není-li vámi vybraný kus dostupný ihned, pak ho šiji přímo pro vás. Objednávky zpracovávám tak, jak přicházejí platby. Uvedená doba dodání se tedy odvíjí až od připsání platby na účet. Díky za pochopení :)
Profil uživatele
White Deer
Prodávající
Český Brod
Registrace: 10.2.2015

   

volnost

     svébytnost

              blízkost k přírodě ... 

                             white deer

                              

 

   

 

 

 

  

 

  

 

 

Jsme dvě, rodinný tým.

Jedna vystudovala textilní fakultu, druhá grafickou průmyslovku. Rozdílnost zaměření má své nesporné výhody - často se docela dobře doplňujeme a vzájemně si ukazujeme kudy se vydat. Přešlapováním a vzájemným posouváním jsme došly až na naší nynější cestu...

V řemeslné práci vidíme smysluplnost, soběstačnost, naplnění... Tvorba je naším motorem, něčím, co potřebujeme k životu. Zároveň nás spojuje i nadšení k tradičním řemeslům a obecně ke starým věcem, které tak nějak - máme pocit - sloužily lépe a účelněji než ty dnes... máme rády staré knihy, psací stroje, vinylové desky, historické fotoaparáty, stará jízdní kola...

Je nám blízké wabi-sabi, mentalita severských národů, střídmost, jednoduchost, přírodní materiály, obyčejné věci, které vlastně vůbec obyčejné být nemusí, stačí jen změnit úhel pohledu...

- maličko o nás i TADY...

- srpen 2017: nabídku Jelení dílny jsme rozdělili do dvou profilů, výtvarné kousky teď naleznete pod profilem TROJHLAVEC

 

Bílý Jelen zasílá výrobky pouze do ČR a pouze s platbou předem na účet.

Doprava probíhá prostřednictvím České pošty buď jako doporučené psaní (do hodnoty zboží 500kč) nebo balík do ruky.

Podle charakteru zboží jej Jelen balí do plastové nebo bublinkové obálky, případně do kartonu.

V případě více položek v objednávce může být cena poštovného navýšena v závislosti na objemu, hmotnosti nebo celkové ceně zboží.

Z DŮVODU VELKÉ PRACOVNÍ VYTÍŽENOSTI ODCHÁZÍ ZÁSILKY POUZE 2x TÝDNĚ A TO ZPRAVIDLA V ÚTERÝ A PÁTEK!!

Není-li vámi vybrané zboží dostupné ihned, pak daný kousek šije Jelen přímo pro vás a objednávky zpracovává tak, jak přichází platby. Uvedená doba dodání se tedy odvíjí až od připsání platby na účet.

Díky za pochopení!

Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení
2. Objednání zboží a uzavření kupní smlouvy
3. Ceny zboží
4. Dodací lhůta
5. Odstoupení od kupní smlouvy 
6. Ochrana osobních dat


1. Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro internetový nákup z dílny WHITEDEER. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatel) a kupujícího (zákazník). 

Provozovatel/prodávající:

ing. Helena Vyskočilová
Slovenská 683
282 01 Český Brod
IČ 664972992. Objednání zboží a uzavření kupní smlouvy

Podáním objednávky kupující uzavírá s prodávajícím kupní smlouvu a stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, a že s nimi souhlasí.

Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího zaplacením kupní ceny a jeho převzetím.3. Ceny zboží

Ceny jsou platné dle ceníku výrobků v době objednávky.
Všechny ceny jsou uvedeny s DPH.
Ke každé odeslané objednávce vystaví prodávající doklad o zaplacení, který zašle kupujícímu spolu se zbožím.


4. Dodací lhůta

Výrobky, které jsou skladem, budou po připsání platby na účet odeslány následující den, který je dopravě určen (viz "Doprava"). Výrobky, které nejsou dostupné ihned, zhotovuje prodávající pro konkrétního zákazníka až na základě objednávky rsp. přijetí platby. Dodací lhůta je vždy uvedena v dostupnosti daného zboží.

V případě, že nebude prodávající schopen dodací lhůtu dodržet, bude o tomto nakupujícího informovat neprodleně.5. Odstoupení od kupní smlouvy

Kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí čisté, nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování poslat zpět v uvedené lhůtě.
Vrácené zboží musí obsahovat doklad o koupi (kopii) a především bankovní kontakt kupujícího. V opačném případě nemůže být vrácení zboží akceptováno.
Náklady na přepravné a balné hradí kupující a nebudou vráceny. Vrácené zásilky nebudou přijaty na dobírku.
Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží budou peníze za zboží vráceny kupujícímu převodem na jeho účet a to nejpozději do 7 pracovních dnů po fyzickém obdržení a překontrolování zboží.
V případě, že jednáním kupujícího vznikne prodávajícímu škoda ve smyslu par. 55 odst. 1, je kupující povinen tuto škodu uhradit (neúplný nebo poškozený obsah…)

 

6. Reklamace

Záruční lhůta na výrobky je 24 měsíců a vztahuje se na výrobní a skryté vady.
Záruka se nevztahuje na poškození v důsledku manipulace jednoznačně vedoucí k poškození výrobku.
V případě poškození zboží při přepravě je nutné řešit reklamaci s přepravcem a to ve lhůtě přepravcem stanovené.
Kontakt v případě, že chcete uplatnit reklamaci výrobku, je info@whitedeer.cz.
Reklamované zboží je nutné zasílat ve vyhovujícím obalu a vždy běžným balíkem nebo doporučeně. Bude-li reklamované zboží zasláno dobírkou, nebude tato zásilka přijata. Součástí zásilky s reklamovaným zbožím musí být doklad o koupi (kopie) a stručný popis závady.
Prodávající se zavazuje informovat kupujícího do 5ti pracovních dnů od obdržení reklamace o oprávněnosti reklamace a o postupu vyřízení.
V případě oprávněné reklamace se prodávající zavazuje reklamaci vyřídit bez odkladu a v co nejkratším možném termínu, nejpozději však v zákonné lhůtě 30ti dnů od jejího doručení.7. Ochrana osobních dat

Prodávající se zavazuje, že při nakládání s osobními údaji kupujícího bude postupovat v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. Osobní údaje o kupujícím budou shromažďovány a zpracovávány prodávajícím prostřednictvím zabezpečené elektronické databáze výhradně za účelem splnění předmětu kupní smlouvy a případné nabídky dalšího obchodu nebo služeb kupujícímu.

Prodávající se dále zavazuje osobní údaje kupujícího chránit a neposkytovat třetí osobě s výjimkou poskytnutí údajů nezbytných pro úspěšné doručení zboží prostřednictvím spedičních společností.

Kupující uzavřením kupní smlouvy souhlasí s nakládáním s jeho osobními údaji prodávajícím v rozsahu výše uvedeném a má právo kdykoli zažádat o vymazání nebo změnu jeho osobních údajů v databázi prodávajícího.

 

 

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
712915
5.4.2018 ...Jelen zase trochu tiskne...
https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.