V období 21.2. - 14.3.jsem na dovolené,mimo možnosti připojení k internetu. Vaše objednávky potvrdím a vyřídím hned po návratu. Děkuji za pochopení.
Profil uživatele
WhyKiki
Prodávající
Suchdol
Registrace: 10.1.2013

Vítejte na mém profilu. Doufám, že se vám některé moje výrobky budou líbit, inspirují vás nebo rozesmějí.

Vystudovala jsem v Praze na Přírodovědecké fakultě a jsem nadšenec pro všechna zviřátka všeho druhu. Což se projevuje při tvorbě mých broží :-). Vyrábění je mým koníčkem a svém volném čase se často odreagovávám při vyrábění. V součastnosti vedou hlavně brože z pěnové gumy.

Kromě přírody ráda cestuju a také se věnuji dalším výtvarným technikám. Amatérsky maluju, tvořím enkaustické obrázky, vyrábím naušnice a štrasové náramky.

Pokud by se vám nějaké zviřátko líbilo, mohu ho vyrobit v jiné barevné kombinaci dle vašeho přání. Je možné vyrobit na zakázku i jiné vaše oblíbené zvíře, pokud to jen bude možné . Nerada ale vyrábím domácí mazlíčky v podobě pejsánků a kočiček. V úřípadě zájmu můžu zvířátko vyrobit i jako MAGNETKU! (místo brožového můstku přilepím magnet)

Raději svůj čas věnuji divoce žijícím zvířátkům, které jsou často v umělecké tvorbě opomíjeny a málo zobrazovány.

Omluvte prosím drobné nyance a odlišnosti broží od fotografií, všechny jsou dělané a stříhané mnou ručně. Nejedná se o sériovou výrobu.

Prosím o dodržovnání autorských práv.

Takto vypadají brože zezadu.

Zvířátka posílám na ručně malovaných kartičkách s enviromentem:-)

Způsob dopravy
Zboží posílám přes Českou poštu, doporučeně, v obálce a bublinkové fólii. Po dohodě je možný osobní odběr na Praze 4 - Budějovická a Pankrác nebo v Suchdole u Kutné Hory (poštovné samozřejmě odečetu). Při objednání více kusů platíte jen jedno poštovné.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
698259
12.2.2018 V období 21.2. - 14.3.2018 jsem na dovolené,mimo možnosti připojení k internetu. Vaše objednávky potvrdím a vyřídím hned po návratu. Děkuji za pochopení.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.