Domů Profil prodejce wizmor
Jan Hejnar
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Mnišek pod Brdy, ČR
  • 78 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (22) 100%
Nadšenci: 74
Aktivita: aktivní
Prodáno: 78
Registrace: 12.6.2012
Město: Mnišek pod Brdy
Stát: ČR

wizmor

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Ahoj,

jsem vyučený umělecký kovář, zámečník a pasíř. Ačkoli nerad užívám ono slovíčko umělecký, tak občas umění tvořím. Spíše se zaměřuji na zakázkovou výrobu nábytku, dekoračních předmětů a předmětů praktických, například nářadí. Je možné se po domluvě jakkoli dohodnout i na spoustě jiných věcí, které by Vás zajímaly. Tvořím převážně a skoro výhradně jen z kovu, ale jsem schopný zapojit do výrobku prvky kamene, dřeva, plastu i skla. Rád se soustředím na předměty denní potřeby, jako jsou motyky, sekery, nože, ale i stojany na ubrousky, podstavce, stolky a jiné kovanosti. Mám za sebou i řadu restaurátorských prací. Jak říkám: jsem přístupný všemu, hlavně když se dohodnem. X-)

Ps.: všechny výrobky, které zde ilustruji se mohou od konkrétních zaslaných výrobků lehce odlišovat. Snažím se vychytat mouchy a třeba i občas trošku ozvlášnit každý výrobek aby nebyl jak z katalogu...tím si moje práce zachová originalitu k mojí i zákazníkově spokojenosti. Na všechny své výrobky poskytuji bezplatné opravy. Pouze si účtuji poštovné a balné v případě zasílání poštou.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od wizmor

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--