Profil uživatele
Wonder Alice
Prodávající
Val. Klobouky
Registrace: 2.10.2008

Vítejte v mé virtuální prodejní galerii na kouzelném místě zvaném Fler, kde si občas připadám jako v říši divů (žasnu nad tím, jak krásné věci je možno vlastnoručně vytvořit) a tím je vzdáleně inspirována moje zdejší přezdívka.

Ve svých kreativních chvilkách nejčastěji pracuji s ovčím rounem, plstí, korálky, vlnou, papíry,.. Nejrůznějším tvořením se s větší či menší intenzitou a nadšením zabývám již od dětství, v "předflerovském" období jsem je však prezentovala pouze v okruhu svých blízkých. Občas se mi poštěstí vyrobit něco na zakázku podle konkrétního přání zákazníka a jestli to jen trochu bude v mých silách, ráda Vám také vyhovím. Pokud se Vám zalíbí výrobek, který je již mezi prodaným zbožím, mohu se pokusit podobný znovu vytvořit. V případě jakýkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat vnitřní poštou.
 
Ke každé objednávce vystavuji fakturu, kterou si lze vytisknout (sekce Můj nákup -> Objednávky). Pokud vyžadujete zaslání vytištěné a podepsané faktury se zbožím, uveďte to prosím do poznámky k objednávce.
 
Děkuji za návštěvu a přijďte zase :-) W. A.
 
Způsob dopravy
Zboží balím do bublinkové obálky, křehčí navíc do krabičky a poté je svěřím do rukou České pošty jako doporučenou zásilku.

Balíčky se snažím odesílat další pracovní den po připsání platby na účet. O případném zpoždění Vás budu včas informovat.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím