Domů Profil prodejce wooden moment
  • aktivní prodejce od r. 2017
    Reaguje na objednávky obvykle do 8 hodin.
  • Těmice, ČR
  • 2726 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (113) 100%
Nadšenci: 193
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2726
Registrace: 15.1.2017
Město: Těmice
Stát: ČR
Důležitá informace: Sleva 20 % na vše pouze ve dnech 12. 4. - 16. 4. 2023. Zadejte v objednávce kód 4PQ-JYB-YMV.

wooden moment

/ Prodávající
Novinky
1031303
4.11.2022 Důležité informace: Pokud uvažujete o koupi našich dřevěných výrobků, tak bychom Vás rádi upozornili, že bude sice možné objednávat naše výrobky, budou ale expedovány až koncem listopadu 2022. Čekají nás velké pracovní změny. Děkujeme za pochopení.

ČAS ZMĚN VE WOODEN MOMENT!

 

Dnes je pro nás opravdu výjimečný den. Wooden moment dnes putuje ze Slezska až na Vysočinu, kde sídlí jeho noví majitelé.

 

Malé ohlédnutí, jak plynul čas ve WM:

 

Zrodil se v roce 2017 jako projekt mladých manželů studujících v Brně, pak se přestěhoval k Ostravě, kde se rozšířil a rozvinul. Tisíce dřevěných výrobků jsme za tu dobu pečlivě vyrobili, zabalili a rozeslali po celé republice. Na obrázku můžete vidět jména, která jsme na ně gravírovali. Naše alba připomínají stovkám párů jejich svatební den, někteří už dokonce letos oslavili 5. výročí. Je fascinující si představit, kolik drobných radostí a velké lásky za tím vším je.

 

V obýváku na poličce mají jedno z našich prvních dřevěných alb také Tereza & Pavel, kteří nyní budou ve Wooden moment pokračovat.

 

Děkujeme vám všem, kdo jste nás podporovali. Díky patří také těm, kdo v průběhu s námi spolupracovali. Je čas se posunout dál. Přejeme Ti, Momente, vydařenou další etapu! ❤️

 

Stanislav & Marie

Způsob dopravy
Dáváme si záležet na pečlivém balení našich dřevěných výrobků, aby k vám dorazily v pořádku. Dopravu zajišťuje PPL a Zásilkovna.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od wooden moment

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--