Domů Profil prodejce Wou
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Jaroměř, ČR
  • 3282 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (448) 100%
Nadšenci: 1747
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3282
Registrace: 5.6.2008
Město: Jaroměř
Stát: ČR

Wou

/ Prodávající
Novinky
925118
9.1.2021 Wou se pomalu vrací... ale žádné lžičky, žádné náušnice, žádné náhdelníky...ale! Sukně, mikiny, mikinošaty ve veselém a hravém stylu Wou :-)

Chcete být vidět? Být nepřehlédnutelná?

Pak jste zde správně :-)

 

Svět Wou se trošku změnil, od originálních náušnic a zdobených lžiček k šitým, nevšedním a hravýn kouskům do Vašeho šatníku. Jak jinak, než ve stylu Wou.

Momentálně šiji hlavně sukně, mikiny a mikinošaty. Protože šiji hlavně na přání, najdete zde jen zlomek mé šicí tvorby.

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými Obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

Všeobecná ustanovení

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup  prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/Wou.

Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

Objednávka a uzavření kupní smlouvy

Kupní smlouva se uzavírá v okamžiku odeslání objednávky kupujícím. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

Ceny 
Na e-shopu je uvedena cena zboží vč. DPH, při konečné objednávce doplněna o poštovné.  Jsme plátci DPH

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo  vyrobeno podle speciální přání pro jeho osobu.

Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

 Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

Reklamace

Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena faktura, která jsou součásti dodávky.

 Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním. Záruka se dále nevztahuje na vady způsobené nešetrným zacházením a zacházením se zbožím v rozporu s návody na používání (jsou součástí dodávky)

Dodací podmínky

Platbu za zboží a poštovné zašle kupující na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u FIO banky). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby. 

Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučená zásilka, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty..

Ochrana osobních údajů

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2014.

 

Způsob dopravy
Zboží je zasíláno prostřednitvím pošty, doporučeně, v bublinkové obálce maximálně do 14 dní od přijetí platby na účet. (snažíme se o co nejkratší termín dodání)
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Wou

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--