Domů Profil prodejce Wudy
Jana Wudy
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Sušice, ČR
  • 23 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (3) 100%
Nadšenci: 16
Aktivita: aktivní
Prodáno: 23
Registrace: 2.12.2010
Město: Sušice
Stát: ČR

Wudy

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jmenuji se Jana Wudy, svoje příjmení jsem vyvdala u nás na Šumavě v roce 1995. Sklo je moje srdeční záležitost. Začala jsem se jím zabývat už před více jak patnácti lety. Dělala jsem tehdy vitrážová zrcadla. Zlom nastal ve chvíli, kdy jsem objevila sklo jako tvárnou medovou hmotu. Výroba korálků mě zcela uhranula. Svoje vzory jsem tehdy hledala přes internet v zámoří. Pro Vás dnes naprosto běžné květy uvnitř kuličky skla, byly pro mě kdysi (to byl tak rok 2002) objevem Ameriky. Od té doby uběhlo mnoho vody a vyrobila jsem hodně korálků. Výrobou jsem se posunula jinam. Kam? Tak to vám předkládám k posouzení.  Pokud si u mě něco vyberete ... velké díky.                              

Všechny moje výrobky - vinuté perle - jsou vyrobeny na sklářském hořáku z českého skla z firmy Ornela a na některé detaily jsem použila skloviny jiných firem. Při výrobě jsou korálky formované ve sklářských formách, líbí se mi, když je to jedno jako druhé. I tak vznikají při výrobě drobné nedokonalosti, které vdechují této práci punc ruční výroby. Na fotografiích vidíte výrobky, které se od toho vašeho můžou malinko lišit. Opravdu ale jen drobně. Další potíž je při fotografování a to s barvami. Kdo někdy fotil sklo, potvrdí, že to není jednoduchá práce, zcela vystihnout některé odstíny je problém. Máte-li k odstínu dotazy, ptejte se.

K použitým komponentům. Všechny komponenty použité při výrobě náramků, náhrdelníků a naušnic jsou z oceli 304-312L. Výjimku tvoří zamačkávací rokajl a podkovička ochraňující bižuterní lanko. Komponenty použité na andělíčky jsou z pokovené mědi.

S mými výrobky se můžete koupat a nosit je v "denním provozu". Skleněné perly jsou temperovány tak, aby snesly třeba i štípání dřeva, pokud ho tedy dělá dáma. Než dám do oběhu svoje nové produkty, vždycky najdu nějakou "oběť", která náramek(nebo něco jiného) nosí, aby ho prověřila. Pak teprve začnu s jeho produkcí ve větším.

O naše výrobky se není třeba nijak zvlášť starat. Prospěje jim občasné namydlení a opláchnutí vodou. Pokud se po nějaké době denního nošení přetrhne lanko v náramku nebo náhrdelníku, jsem schopná za poštovné a úhradu 10-20 kč vše opravit.

Pokud se jedná o úpravu rozměrů, prosím kontaktujte mě.

Děkuji za Váš zájem.

Jana

Způsob dopravy
Česká posta - dopručeně
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Wudy

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--