Profil uživatele
XY77
David Johanes | prodávající
Olomouc
Registrace: 29.3.2011

     Psal se zhruba rok 2000, kdy se mi do ruky poprvé dostaly skleněné tyče. 
Přesto, že samy o sobě byly moc hezké a dekorativní, jsem pro ně hledal nějaké uplatnění. Především v domácnosti se hodily, sloužily například jako opěry rostlinám v květináči. Něco mi ale pořád říkalo, že tohle není to nejlepší, a že se dá jít ještě dál.                                                        Přelomem všeho se stal oheň. Tyč se po zahřátí na určitou teplotu dala přetvořit na úplně jiný tvar.Třeba taková kapka mě nadchla natolik, že jsem jich nadělal celé moře.                                                                      Jako naprostý nováček v oboru, navíc samouk, jsem pokračoval v učení a neustával ve snaze se zdokonalovat, až se o pár let později objevily v mé dílně i tvary složitější, a hlavně takové, které bylo možné nabízet i do jiných domácností....

                                                                              

 

Vyrobeno v prostředí se zvířecími alergeny.:)

 

NOVINKA!

 Vybrané druhy figurek je možné opatřit velmi tenkým drátěným očkem k zavěšení, lze je pak použít jako náušnice, přívěsky a pod. Tyto figurky jsou navíc vytvarovány do visící polohy a upraveny tak, aby se daly pohodlně a bezpečně nosit. Pokud byste měli o takové zájem, kontaktujte mě prostřednictvím vnitřní pošty. 

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT!

https://www.fler.cz/e-e

Způsob dopravy
Zboží je zasíláno doporučeně prostřednictvím České pošty, je zabaleno v papírovém sáčku a poté vloženo do kartonové krabice.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.