Domů Profil prodejce Yahoodka22
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 11 hodin.
  • Vlašim, ČR
  • 269 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (135) 100%
Nadšenci: 441
Aktivita: aktivní
Prodáno: 269
Registrace: 7.1.2011
Město: Vlašim
Stát: ČR

Yahoodka22

/ Prodávající
Novinky
864266
15.2.2020 Nově šité naušnice... nakoukněte


Licence Creative Commons

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko ______________________________________________________________

Vítejte na mých stránkách, jsem ráda, že jste si sem našli cestu.

Momentálně nabízím malované na skle - sháním zajímavé, staré, krásné láhve, dózy, kořenky, talířky a misky, abych je mohla "vylepšit". Doufám, že se Vám budou moje výtvory líbit.

Další technikou, kterou ovládám je plstění, a to za sucha jehlou i za mokra. Plstím zejména šperky. Používám kvalitní, jemné a nekousavé merino od oveček v Jižní Americe (od Munte) nebo corridale (Daniela Linhartová).

Miluju focení, pro radost, nikdy jsem foto nestudovala, ale moc mě baví, takže zde nabízím ty nejzajímavější fotografie.

Pokud by se Vám líbilo cokoliv z již prodaného, kontaktujte mne vnitřní poštou, pokud bude z čeho, ráda vyrobím stejný nebo podobný výrobek.

Drátovaná galerie k nalezení na mém druhém profilu Yahoodka.

 

Navštivte také obchůdek mého taťky Oldy Jahodáře, který ručně vyrábí lupénkovou pilkou dřevěné hlavolamy (puzzle). Je také autorem pěti nejdelších dřevěných ručně řezaných hlavolamů na světě, nejdelší z nich měří přes 1 km!!! (100 001 ks) a je zapsán v České knize rekordů. Dřevo je prostě jeho vášeň, zkrášluje i samorosty a vyrobil pro náš dům obr-obraz VLNKY, který měří 2,5x1,3 m. Je to prostě šikula a jeho výrobky jsou originální a jedinečné. Ve většině případech používá dubové dřevo. Pracuje i se samorosty, vyrábí dřevořezby a jeho oblíbené obrazy Vlnky, ty jsou v nabídce na jeho profilu OJ. Nakoukněte. NOVĚ PŘIDAL I DŘEVĚNÉ ŠPERKY - NAUŠNICE A NÁHRDELNÍKY.

Já i taťka rádi vyrobíme cokoliv na zakázku, stačí napsat a vyjádřit své přání. Ke každé objednávce je systémem automaticky vystavena faktura, tu je možné si otevřít a vytisknout. Pokud budete požadovat podepsanou fakturu se zbožím, uveďte to prosím do poznámky k objednávce. Děkuji.

Neváhejte zabrousit i do obchůdků: Jaroslava Dovcová, ByRadka, Dagmart, Marabu, Petrule, Maru239Maru, 2222, Marie239, AYAYA, Fola, Tvída nebo AntikA.

 

RÁDA BYCH VÁM PŘEDSTAVILA NEZISKOVOU ORGANIZACI - SPOLEK FAKT-UM, O. S., KTERÉHO JSEM SOUČÁSTÍ. NAŠE HLAVNÍ CÍLE JSOU: Sdružování osob s chutí do tvoření. Předvádění a šíření info o řemeslech. Podpora a propagace řemeslníků a tvůrců. Organizace jarmarků a trhů s rukodělnými výrobky. NAJDETE NÁS NA WEBU - fakt-um NEBO NA FB. HLEDÁME NOVÉ A ŠIKOVNÉ TVŮRCE Z VLAŠIMSKA A BENEŠOVSKA S ORIGINÁLNÍMI ŘEMESLNÝMI TECHNIKAMI, kteří by se zúčastňovali námi pořádaných prodejních akcí, kreativních dní i tvořivých dílniček. Kontaktujte mne zde nebo zajděte do místního klubu.

Byla jsem součástí jedné skvělé akce, kterou vymyslela a zorganizovala Dita z Fleru (Mardit). Dala dohromady úctyhodnou skupinu lidí podobného ražení, kteří v roce 2012 ukouleli přes 700 plstěných kuliček stejné velikosti, poslali je Ditě a její manžel je zkompletoval a udělal z nich nástěnku. Tuhle nástěnku jsme věnovali speciální škole Korálek na Kladně, kde z ní mají radost tamní postižené děti.


V roce 2013 jsme opět kouleli a tentokrát se vyrobili vánoční řetězy z plstěných kuliček, které putovaly do dětského domova v Boršově a DD v Praze Počernicích. 

 

(to s červenými hodinkami jsem já :-D)

Dito děkuji za organizaci a těším se na další podobnou akci.

Pokud byste se chtěli přidat, navštivte klub Vlněné akce.

Způsob dopravy
Jelikož je skleněné zboží opravdu křehké, posílám ČP s příplatkem za křehké zboží. Tuto čásku je potřeba připočítat k uvedenému poštovnému, které je za doporučenou zásilku. Fotografie posílám doporučeně v obálce. Hlavolamy v bublinkách a pečlivě zabalené, aby k vám dorazily vcelku. Plstěné výrobky také v bublinkách a krabičce. ŠETŘÍM PŘÍRODU, balím do "co dům dal", takže recykluji, samozřejmostí je pečlivé balení, aby zboží dorazilo vcelku.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Zboží

Další zboží od Yahoodka22

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--