Profil uživatele
Yana Thal
Prodávající
PRAHA 2
Registrace: 7.5.2008

 

Pod značkou Yana Thal navrhuji a vytvářím oděvy jak pro volný čas, tak do společnosti. Snažím se, aby každý z mých modelů dotvářel svou originalitou osobnost člověka, který jej bude nosit. Snažím se o co nejkvalitnější zpracování daného oděvu co do střihu i výběru materiálů.

 

Kolekce spodního prádla SENSE

 

 

Yinothay / 2013

Originální limitovaná kolekce variabilních šatů na čtení i do města, které vyprávějí knihu Slečny. Módní kolekce s příběhem, do kterého se můžete obléct, schovat, zavinout i zamotat.
Kolekce reflektující potřebu moderní ženy vytrvale číst a zároveň naplno žít.
Kolekce vznikla ve spolupráci s platformou pinkabinet.cz. Texty knihy Slečny autorek Báry Baronové a Dity Pepe jsou přetištěné na části oděvů nebo na saténové pásky, kterými se šaty převazují. Pro každý z osmi příběhů knihy jsem vytvořila jeden design šatů nebo doplňku. Unikátní jsou zejména variabilní šaty Mirka, Eliška a Renata. Díky těmto šatům můžete pokaždé vytvořit jiným aranžováním za pomocí poutek a pásku nový vzhled. Šaty se dají uvázat minimálně na osm způsobů. Budete tak vždy originální.

foto: Michaela Klakurková
model: Petra Marešová, Kateřina Hánová

 

 

Kolekce 2012 - ASSUMPTA

foto: Honza žaloudek / Míša Klakurková

Dans Une Forêt

 

Nová kolekce značky Yana Thal.

Modely inspirované procházkou lesem jsou potištěné krajinami výtvarníka Aleše Nováka a svým progresivním střihem odrážejí křehkou vnitřní rovnováhu současných kosmopolitních a přesto romantických žen.

foto: Václav Hanousek

Způsob dopravy
Česká pošta - Cenný balík - Balíček je odeslán nejčastěji do dvou následujících pracovních dnů, vždy po obdržení částky na účet, a to doporučeně přes Českou poštu v obálce či balíku - dle objemu objednávky. Pokud částku neobdržíme do 7 dnů (a nejsme domluveni na pozdější platbě), zboží vracím zpět do prodeje. Po domluvě možné i osobní předání. !!!Je možné se domluvit a vystavované zboží si přijít nezávazně vyzkoušet.!!!!
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
529590
18.7.2016 Speciální letní slevy a nové výprodejové kousky pouze do konce srpna.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.