Domů Profil prodejce Yana Thal
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • PRAHA 6, ČR
  • 183 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (86) 100%
Nadšenci: 1094
Aktivita: aktivní
Prodáno: 183
Registrace: 7.5.2008
Město: PRAHA 6
Stát: ČR

Yana Thal

/ Prodávající
Novinky
665139
24.10.2017 VÝPRODEJ skladových zásob. Poslední šance, poslední kousky.
Na konci roku plánuji zavřít obchod.

 

Pod značkou Yana Thal navrhuji a vytvářím oděvy jak pro volný čas, tak do společnosti. Snažím se, aby každý z mých modelů dotvářel svou originalitou osobnost člověka, který jej bude nosit. Snažím se o co nejkvalitnější zpracování daného oděvu co do střihu i výběru materiálů.

 

Kolekce spodního prádla SENSE

 

 

Yinothay / 2013

Originální limitovaná kolekce variabilních šatů na čtení i do města, které vyprávějí knihu Slečny. Módní kolekce s příběhem, do kterého se můžete obléct, schovat, zavinout i zamotat.
Kolekce reflektující potřebu moderní ženy vytrvale číst a zároveň naplno žít.
Kolekce vznikla ve spolupráci s platformou pinkabinet.cz. Texty knihy Slečny autorek Báry Baronové a Dity Pepe jsou přetištěné na části oděvů nebo na saténové pásky, kterými se šaty převazují. Pro každý z osmi příběhů knihy jsem vytvořila jeden design šatů nebo doplňku. Unikátní jsou zejména variabilní šaty Mirka, Eliška a Renata. Díky těmto šatům můžete pokaždé vytvořit jiným aranžováním za pomocí poutek a pásku nový vzhled. Šaty se dají uvázat minimálně na osm způsobů. Budete tak vždy originální.

foto: Michaela Klakurková
model: Petra Marešová, Kateřina Hánová

 

 

Kolekce 2012 - ASSUMPTA

foto: Honza žaloudek / Míša Klakurková

Dans Une Forêt

 

Nová kolekce značky Yana Thal.

Modely inspirované procházkou lesem jsou potištěné krajinami výtvarníka Aleše Nováka a svým progresivním střihem odrážejí křehkou vnitřní rovnováhu současných kosmopolitních a přesto romantických žen.

foto: Václav Hanousek

Způsob dopravy
Česká pošta - Cenný balík - Balíček je odeslán nejčastěji do dvou následujících pracovních dnů, vždy po obdržení částky na účet, a to doporučeně přes Českou poštu v obálce či balíku - dle objemu objednávky. Pokud částku neobdržíme do 7 dnů (a nejsme domluveni na pozdější platbě), zboží vracím zpět do prodeje. Po domluvě možné i osobní předání. !!!Je možné se domluvit a vystavované zboží si přijít nezávazně vyzkoušet.!!!!
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Zboží

Další zboží od Yana Thal

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--