Domů Profil prodejce YaNoya
  • Prodejce od r. 2012
  • Praha 11, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (9) 100%
Nadšenci: 7
Aktivita: -
Registrace: 28.8.2012
Město: Praha 11
Stát: ČR

YaNoya

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte na mém profilu  {#emotions_dlg.naruc}

Nabízím zde své fotografie. Poslední dobou nejraději fotografuji detaily květin, ale také čaje, někdy krajinu na venkově, i se stopami člověka a civilizace.

Oslovují mě témata nejen čistě obsahová, ale i vizuální, prostá, jednoduchá, v prostředí, kde zrovna žiji, kde jsem. Nejde mi jen o využití vnější krásy, kterou bych mohla zachytit a zobrazit. Zajímám se o svět, jaký právě je, nebo jak se na něj můžeme dívat, ať jsme kdekoliv. Nejen krásná příroda může být krásná, záleží, jak se na svět díváme.

Jméno, které používám jako přezdívku, vzniklo postupně, má pro mě více významů. Pokud jde o fotografování, i když mohu mít nějaký záměr, výsledek bývá souhrou mnoha okolností. Takže jsem autorem, ale i ty okolnosti se jím zdají býti. Jsem vděčná a mám radost, když se souhra podaří a výsledek někoho osloví.

 

Vaše

Ya Noya

 

Nabídka fotografií

Fotografie, které nabízím, jsou vytištěné na kvalitním fotografickém papíře špičkovými tiskovými technologiemi (podle volby papíru využívám služeb několika mnou ověřených firem na velkoformátový tisk fotografií, případně i další služby jako je rámování, kašírování, paspartování, laminace).

Uváděná velikost je pouze orientační, potřebujete-li jinou, dejte mi vědět, upravím nabídku.

Do velikosti max. 30x45 nebo 30x30 je možná i varianta klasická fotografie z ověřeného minilabu, povrch lesk nebo mat, papír například Fujicolor Crystal Archive Supreme Paper. Cena je pak nižší.

Nabízené tisky jsou vhodné pro umístění pod sklo - tj. k zarámovánípaspartování nebo vložení do clip-rámu (např. euroklip plexi profi). Kolem obrázku nechávám černý, bílý, neutrálně šedý nebo tónovaný rámeček o šířce 0,5 až 1 cm. Při rámování nebo paspartování slouží jako tzv. pracovní prostor; nebo s jemnou světlou vnitřní linkou vytváří tzv. falešnou paspartu. Tyto parametry lze upravit před tiskem.

Samozřejmě je také možné zařídit tisk na papír dle Vašeho výběru nebo tisk na plátno.

Pokud jde o laminaci (namísto skla), i když je kvalitní, poměrně ovlivňuje barevné a tonální podání obrázku a je nevratná, z těchto důvodů ji spíše nedoporučuji. Nicméně pokud se používá, měla by být vzata v úvahu již při konečné úpravě fotografie před tiskem a hlavně při volbě papíru a typu laminace. Na přání mohu provést i manuální laminaci sprejem nebo štětcem, která se zdá být šetrnější, nelze však zaručit strojovou kvalitu, tzn. výjimečně se mohou objevit na povrchu při bližším pohledu malé kapičky, nebo tahy štětcem.

Dále je třeba počítat s tím, že výsledný vjem je ovlivněn množstvím světla, jeho kvalitou a teplotou - tzn. jak hodně a zda na obrázek svítí denní či umělé světlo, jestli dopadá přímo na obrázek nebo je z větší míry rozptýlené. Znatelná je i kvalita skla nebo plexiskla a jejich vzdálenost od obrázku; nebo kvalita laminace.

Vaše případné dotazy ráda zodpovím na fler-emailu, přes který snadno můžeme doladit Vaši objednávku, aby odpovídala Vašim představám.

Mohu poskytnout slevy, pokud si objednáte více než jeden kus apod.

Poznámka: Jsem absolventkou rekvalifikačního studia fotografie, nicméně na fotografické práce momentálně nemám IČO, příjmy z fotografií jsou autorské honoráře.

Způsob dopravy
Po ČR a SR službou PPL, ostatní země po dohodě. Cena je včetně dobírky a balného. (PPL v ČR 139Kč, dobírka 39-51Kč, balné 50Kč.) V Praze je možný osobní odběr. Zabaleno v pevných deskách, povrch fotografie chráněn proti poškození.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od YaNoya

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--