Domů Profil prodejce YOU
Jana Čarková
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Zruč nad Sázavou, ČR
  • 4756 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1208) 100%
Nadšenci: 1806
Aktivita: aktivní
Prodáno: 4756
Registrace: 14.3.2010
Město: Zruč nad Sázavou
Stát: ČR
Důležitá informace: Milé nakupující maminky, slečny, tetičky, babičky ale i tatínkové a dědečkové - všechno moje zboží, které je vystavené je také ihned dostupné. Žádné čekací lhůty. Tak přeji příjemné podívání a třeba i nákup. Všem hezké dny :O ))

YOU

/ Prodávající
Novinky
916985
27.11.2020 Doplněny téměř vyprodané sukýnky pro malé parádnice https://www.fler.cz/shop/.... Krásný den všem :)*
 
Vítáme vás v našem miniobchůdku, který vznikl z touhy podělit se o radost z výsledku našeho tvoření. Vykouzlit úsměvy na tvářičkách dalších holčiček a maminek, které mají stejný vkus jako my. Všechny modýlky jsou dílem mé fantazie, většinou jediný vyrobený kus a tak děkuji všem že nekopírujete.
V současné době pracuji v jiném oboru, oděvní tvorba je ale má profese a co si pamatuji, byla vždy mým koníčkem. Letošní zima je opravdu moc dlouhá a tak jsme z nedostatku jiné činnosti chtěly s Nanynkou přivolat jaro a ušily jsme první šatičky. Jaro nikde - a nám se tu šatičky hromadí, inspirace a chuť šít  stále není vyčerpaná a tak bychom rády udělaly radost i vám........ Největší odměnou za naši práci bude sdílené nadšení - tak si zkuste vybrat! :o)))
Maminka a Nanynka.
DĚKUJI VŠEM MÝM NADŠENCŮM- JSEM Z TOHO SAMA NADŠENÁ A MOC SI VŠECH VÁŽÍM.
Na přání naší slečny, díky které tento obchůdek vznikl, jsme si dovolily změnit název. Malá už není malá a tak se profil s názvem U Nanynky oděl do dospělejšího kabátku YOU. Děkujeme za pochopení a věříme, že se pro Vás také nic víc nezmění,  nadále nám zachováte přízeň a opět si nás najdete. Jsme tu pro Vás - proto YOU.Usmívající se
 
Vážené zákaznice ze Slovenska : již máme účet u banky FIO !
 
 
 
 
 
 
 
 

 Šatičky od nás
 
 
 
 
 
 
3/5/2011
 
TOPlist
 

  image 

 

Způsob dopravy
Základní nastavené poštovné je na obálku nepřesahující výši 5 cm a cenu 880,-Kč. Ostatní zásilky odesílám Zásilkovou za 65 Kč, nebo Fler dopravou/ Geis za 96,-Kč. Zboží zasílám většinou vložené do pvc obálky. Mám účet u FIO banky.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od YOU

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--