Profil uživatele
Z lesa
Prodávající
Dolany
Registrace: 12.12.2008

Jana Kloučková Kudrnová - grafická designérka a ilustrátorka z lesa poblíž Olomouce. Maminka dvou vlčat. Zahradnice. Skicařka. Bordelářka. Blogerka.

Vystudovala jsem grafiku na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti, poté UTB - Fakultu multimediálních komunikací - obor Grafika a vizuální komunikace se stáží na Akademii krásných umění Jana Matějky v Krakově (ilustrace, grafika, typografie). Nyní pracuji jako grafická designérka a ilustrátorka na volné noze. A pokud zrovna nepracuji, tvořím si pro sebe (a pro vás). Do mé volné tvorby se v současné době asi nejvíc promítá to, že žijeme s rodinou v lese... jeho atmosféra, temnota i jas dávají mým věcem směr a cíl. A že mám dvě malé děti, zkouším koukat na svět jejich očima.

A odtud - z lesního klidu - posílám balíčky do celého světa. Do Japonska, na Kubu, do Austrálie, Švédska... Je pro mě zajímavé, že moje estetika oslovuje i tam někde. Že stejný obrázek visí nad postýlkou mých dětí a taky dětí na druhém konci světa.

 

Výstava

 

Objednávky

Pokud vás má práce osloví, a něco si ode mne objednáte, pečlivě zabalený balíček (plakáty rolované v papíře, folii a v kartonové krabici) posílám co nejdřív. K větším zásilkám přibaluji dáreček.

 

Platba

Kromě platby na účet ve Fio bance je možné uhradit objednávku také přes Paypal.

 

Reklamace

Pokud se vám na zásilce cokoli nezdá, neváhejte a kontaktujte mě!

 

Práce na objednávku

A jestli jste si nevybrali, a přece se najdete v mém stylu, zkuste mě kontaktovat, ráda pro vás vytvořím veledílo na míru.

 

Jana K. Kudrnová

 

 

Uložit

Uložit

Způsob dopravy
Česká pošta
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
667116
30.10.2017 V nabídce už nyní najdete balicí papíry z nové vánoční kolekce - po pěti nebo deseti kusech.

https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.