Profil uživatele
Z lesa
Prodávající
Dolany
Registrace: 12.12.2008

Jana Kloučková Kudrnová - grafická designérka a ilustrátorka z lesa poblíž Olomouce. Maminka dvou vlčat. Zahradnice. Skicařka. Bordelářka. Blogerka.

Vystudovala jsem grafiku na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti, poté UTB - Fakultu multimediálních komunikací - obor Grafika a vizuální komunikace se stáží na Akademii krásných umění Jana Matějky v Krakově (ilustrace, grafika, typografie). Nyní pracuji jako grafická designérka a ilustrátorka na volné noze. A pokud zrovna nepracuji, tvořím si pro sebe (a pro vás). Do mé volné tvorby se v současné době asi nejvíc promítá to, že žijeme s rodinou v lese... jeho atmosféra, temnota i jas dávají mým věcem směr a cíl. A že mám dvě malé děti, zkouším koukat na svět jejich očima.

A odtud - z lesního klidu - posílám balíčky do celého světa. Do Japonska, na Kubu, do Austrálie, Švédska... Je pro mě zajímavé, že moje estetika oslovuje i tam někde. Že stejný obrázek visí nad postýlkou mých dětí a taky dětí na druhém konci světa.

 

Výstava

 

Objednávky

Pokud vás má práce osloví, a něco si ode mne objednáte, pečlivě zabalený balíček (plakáty rolované v papíře, folii a v kartonové krabici) posílám co nejdřív. K větším zásilkám přibaluji dáreček.

 

Platba

Kromě platby na účet ve Fio bance je možné uhradit objednávku také přes Paypal.

 

Reklamace

Pokud se vám na zásilce cokoli nezdá, neváhejte a kontaktujte mě!

 

Práce na objednávku

A jestli jste si nevybrali, a přece se najdete v mém stylu, zkuste mě kontaktovat, ráda pro vás vytvořím veledílo na míru.

 

Jana K. Kudrnová

 

 

Uložit

Uložit

Způsob dopravy
Česká pošta
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
774008
18.12.2018 Uf, náročné období...
Poslední objednávky pro odeslání do Vánoc přijímám do středy včetně. Ostatní až po Novém roce. Krásné svátky!
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.