Profil uživatele
Z masivu
Prodávající
Šárovcova Lhota
Registrace: 17.5.2010

Nabízíme ručně vyráběné originální výrobky z masivu s mnohaletou životností. Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou dřevěných konstrukcí, nábytku a dřevostaveb na míru.

V současné době vyrábíme v Dubu u Starého Jičína v okrese Nový Jičín. Vkládáme do našich výrobků kus přírody a přenášíme tak pocit pohody a radosti do vašich domovů.

Budeme velice rádi, když se vám naše výrobky zalíbí.  Pokud si u nás vyberete, vyrobíme a dodáme vám vše do 4 týdnů po zaplacení dané částky. 

Způsob dopravy

Zdarma do 30 km při ceně nad 5000 Kč:

Vlastní výroba je realizována v Lužanech u Jičína, v okrese Jičín. Do 30 km od Jičína a ceně nad 5000 Kč je doprava zdarma.

Cena podle sazebníku dopravce při vzdálenosti nad 30 km:

V ostatních případech se platí podle aktuálního ceníku dopravce. Pro přepravu objemných zásilek využíváme PPL nebo soukromé místní dopravce. Cena za dopravu bude stanovena a dohodnuta Fler poštou ještě před vystavením pokynů pro uhrazení výrobků a konečným potvrzením objednávky.

Zajištění vlastní dopravy:

Pokud máte vlastního dopravce, tak jej můžete využít pro odvoz výrobků. Dáte nám na něj kontakt a my již ve spolupráci s ním vše zařídíme. Nakládka výrobků je zdarma.

Vyzvednutí výrobků a zboží přímo v Lužanech u Jičína:

Bydlíte v dosahu a nechcete platit za dopravu či poštovné? Vyzvedněte si výrobky přímo u nás. Nakládka výrobků je zdarma.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
371223
22.3.2015 Podzim je už skoro tu, nabízíme dřevěné stojaté květináče a truhlíky, lavičky k ohni, na zahradu, na chatu a spoustu dalších dřevěných kousků.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.