Profil uživatele
Zajro
Prodávající
Davle
Registrace: 28.10.2012

Něco o mě:

 

 Jmenuji se Romana a žiji na vesnici. Poslední dobou jsem začala se šitím, které se přiznám, nikdy nebylo mou velkou vášní. Ale život plyne, věci se mění a já zjistila, že mě to baví a poté i to učení jde rychleji.

 Prozatím u mě najdete háčkované šátky, které mě stále baví dělat. Později budu přidávat domácí textil (polštářky, ubrusy a pod.) a doufám že jednou to bude i oblečení.

 Těším se na všechny, kteří ke mě zavítají a pokud i nakoupíte, co bude vašemu srdci milé, budu spokojená, že vám můžu udělat radost.

Romana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obchodní podmínky platí pro nákup na profilu Zajro.

Podmínky vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího – společnosti Romana Zajíčková, sídlem Bojanovice 10, 252 06 Davle, IČO 01884280 a kupujícího (zákazníka, spotřebitele).

Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Smluvní vztahy se spotřebitelem se řídí se vztahy Občanským zákoníkem (č. 40/1964 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Ostatní smluvní vztahy se řídí Obchodním zákoníkem (č. 513/1991 Sb.), vše ve znění novel.

Objednávání

- prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/zajro

 

Cena zboží

Pro zákazníky z České republiky jsou publikovány ceny v CZK

Platba

- bankovním převodem  po potvrzení objednávky

 

Dodací podmínky

Zboží bude odesláno prostřednictvím České pošty nebo službou Zásilkovna.

 

Expediční poplatky

Pro občany ČR:
K ceně objednaného zboží budou účtovány expediční poplatky v následující výši:

Česká pošta  - 50,-

Zásilkovna   - 50,-

Balné je v ceně poštovného.

 

Vrácení zboží

1. Vrácení zboží bez udání důvodu
Tato možnost je určena zákazníkům, kteří z jakéhokoliv důvodu objednané zboží nechtějí a rozhodnou se ho vrátit. Toto mohou učinit do 14 dnů od jeho převzetí . Zboží je nutné vrátit na naši adresu nepoužité. Vrácený balík nezasílejte na dobírku, ale jako cenný balík. Peníze za zboží Vám vrátíme na účet. Uveďte bankovní spojení, na které požadujete vrátit peníze za reklamované zboží či vrácené zboží.

Poštovné hradí kupující - v případě vrácení zboží je vrácena pouze částka za zboží, v případě uznané reklamace se vrací i částka za vynaložené poštovné.

 

Při zakoupení zboží na profilu Zajro automaticky souhlasíte s obchodními podmínkami.

Způsob dopravy
Zboží odesílám Českou poštou jako doporučený balík, balík do ruky, či balík na poštu.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Zajro prostřednictvím internetového obchodu https://www.fler.cz/zajro. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (motiv, barva) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou nebo telefonicky).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena faktura.  Slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží do pěti dnů po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík nebo balík do ruky. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3.  Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
185723
1.10.2013 A mám vložené další dva nové nákrčníky. Je tu podzim, musíme se do něčeho zachumlat :-)..

A aby jsem nezapomněla, mám změnu jména na profilu. Pod tímto jménem budu nyní tvořit :-).
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím