Domů Profil prodejce ZakuzaN
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Valašské Meziříčí, ČR
  • 35 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (12) 100%
Nadšenci: 53
Aktivita: aktivní
Prodáno: 35
Registrace: 28.2.2011
Město: Valašské Meziříčí
Stát: ČR

ZakuzaN

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Přijměte naše vřelé přivítání ve světě her a pohádek, na jejíž cestě Vás budeme doprovázet s počínající malinkatou rodinnou firmou ZakuzaN. Za tímhle rozkošným skřítkem stojíme my tři. Tři ženy, jejíž jména a práci vám v následujících řádcích představíme.

Katka vás na vaší cestě doprovází pomocí své kreativní tvorby. Svými texty se vám pokusí přiblížit vizi naší vzkvétající firmy. Naše produkty dále podpoří svými ilustracemi a kresbami. Dalším pomocníkem při cestě do říše snů, her a pohádek je Zuzka. Jejím snem je doprovázet vás za pomoci grafických úprav nebo fotografiemi, které budou prezentovat naši tvorbu a představí vám tak finální produkt, který budete mít možnost si u nás zakoupit. A v neposlední řadě stojí za vším Vlasta, která vše spojí v celek. Zajistí tvorbu finálního produktu a poté to již putuje do vašich rukou a rukou vašich malých princezen.

Na našem profilu najdete střihy, oděvy nebo doplňky na širokou škálu panenek. Kupříkladu na panenku Steffi, Evi, Barbie nebo její verzi baculky. Ale také nezapomínáme na mužskou variantu Kena. Kromě toho u nás můžete také naleznou výše zmíněné produkty pro panenku Baby Born v rozměrech 38 cm a 43 cm. V sekci doplňků budete mít možnost vybírat mezi batohy, kabelkami, ale také předměty jakou jsou sešity atd.

Věříme, že každý si najde mezi námi nabízenými produkty svého favorita. V poslední řadě by jsme vás chtěli požádat o sdílení nebo jen komentář, který nám můžete zanechat níže. Velmi nám to pomůže na cestě k našim cílům.

Přeji všem příjemný den,

ZakuzaN

 

 

 

                

TOPlist

Vaši objednávku Vám rádi doručíme prostřednictvím České pošty nebo Zásilkovny.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od ZakuzaN

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--