Milí zákazníci, pokud si zakoupíte zároveň výrobky od prodejce Alain, bude se Vám počítat pouze jedno poštovné !!!
Profil uživatele
Zanka
Prodávající
Rožnov pod Radhoštěm
Registrace: 30.3.2009
Dobrý den,

jmenuji se Zuzana, narodila jsem se roku 1984 a už od malička mě bavila různá kreativní tvoření, a tak nebylo žádným překvapením, že jsem vystudovala Uměleckoprůmyslovou školu sklářskou ve Valašském Meziříčí. Sklem se zabývám tedy od svých 15 let do současnosti. Je to má práce i koníček zároveň. Nejvíce mne oslovila malba skla, převážně šperků, a výroba bižuterie, kterou bych Vám tady ráda představila. Není vyloučeno, že se tu časem objeví i nějaké výtvory z fusingu, tiffany, mozaiky a jiné techniky.

    Skla, na která maluji, jsou zatavená v peci (sklíčka si sama vyrábím), takže se nemusíte bát, že by Vás sklo mohlo poranit. Barvy na sklo používám od specializovaného výrobce. Barvy jsou světlostálé a mají dobrou přídržnost.

    Používám běžně dostupné bižuterní komponenty a jako závěsný materiál lanko, voskovanou nebo hedvábnou šňůrku a kůžičku. Pokud se Vám nebude líbit na čem je šperk zavěšen nebo komponenty, obojí je možno vyměnit.

    Vybrali jste si nějaký šperk a byl prodán? Není problém vyrobit stejný nebo k danému šperku přidělat náušnice apod. (platí pouze u skleněných výrobků).

Snad se Vám mé výrobky budou líbit, a pokud si u mne nějaký zakoupíte, ať se Vám příjemně nosí.    :-)

 
Způsob dopravy
česká pošta-doporučeně (bublinková obálka)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím