Domů Profil prodejce Zara stylique
  • Prodejce od r. 2011
  • Postřelmov, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (3) 100%
Aktivita: -
Registrace: 27.2.2011
Město: Postřelmov
Stát: ČR
Důležitá informace: obchůdek se teprve rozhlíží a zařizuje :o) Tak snad Vás mám čím překvapit.

Zara stylique

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte u mě v obchůdku. 

Značka Zara stylique vznikla dle jména mé čtyřnohé milované slečny. Je arabského původu a znamená - kvetouci, květina. Právě její upřímná láska k přirodě a radost z maličkostí mě přivedla na onu myšlenku - tvoření. 

Jakýkoli šperk, co u mne naleznete v nabídce lze upravit dle Vašich představ a přání. Nápadům a touhám se přece meze nekladou. 


Pro své tvoření jsem se rozhodla používat přírodní materiál. Ať už je to samotné ovčí rouno, tak jemné dřevěné korálky.Protože také co jiného než příroda je nám bližší. 

Něžně jemné motivy a lehká barevnost se dnes přehlíží a považuje za málo zajímavou. Ale co by byl svět bez veškeré té něžnosti - bez ranního pohlazení prvními slunečnými paprsky, bez lehkého vánku během perných letních dní, bez dětského úsměvu či rozpuku květin? 

Stále je důležité radovat se z maličkostí a umět maličkostí potěšit někoho milovaného. Jsem ráda, že mám možnost Vám jeden takový způsob nabídnout. Krásou onoho šperku je jeho důše. Příběh ve kterém se odráží důvod jeho vzniku, cesta jeho zpracování, myšlenka se kterou je pořízen a cit který vzbudí v člověku jehož chceme tímto šperkem obdarovat. 


Doufám, že prostřednictvím mých výtvorům se Vám otevřou krásné, nepoznané chvíle a radosti. 

Způsob dopravy
Zboží posílám ihned jak penízky dorazí na účet. Nejpozději však do 2 dnů. Zabalené v bublinkové obálce, doporučeně prostřednictvím České pošty. Pří nákupu více šperků platíte samozřejmě jen jedno poštovné.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Zara stylique

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--